Оксана Церковнікова
Залишилось зібрати 8991 грн

У Благодійний фонд «Квітна» за допомогою звернулася 47-річна Оксана Церковнікова.

Жінка живе у Києві, працює в банку і любить активно проводити своє дозвілля. Серед захоплень Оксани — зумба, читання, приготування смачних страв. Також вона обожнює подорожувати, і з задоволенням робить це, коли з’являється можливість. Оксана щасливо заміжня і виховує сина Іллю, який в цьому році закінчує школу.

У 2015 році в сім’ю Оксани Церковніковой прийшло нещастя — жінці поставили діагноз — рак молочної залози. Вона сама відчула ущільнення у правій молочній залозі, але не пішла одразу до лікаря, а через страх відкладала обстеження. Коли ж Оксана прийшла до мамолога — їй діагностували вже третю стадію РМЗ.

«Я ніколи раніше не проходила обстеження у мамолога, — каже Оксана, — мене нічого не турбувало, і я просто допустити не могла, що у мене можуть бути такі проблеми. Звичайно, я знала про онкологічні захворювання, чула про них. Але, на щастя, в моїй родині ніхто не хворів, і так близько я з раком не зіштовхувалася, поки сама не захворіла».

Жінка почала лікування наприкінці 2015 року в Київському міському клінічному онкологічному центрі. У 2016 році їй зробили операцію з видалення молочної залози, а також був пройдений курс променевої та хіміотерапії. Під час всього лікування її підтримує сім’я, друзі, колеги по роботі.

На 15 грудня у Оксани запланована ПЕТ КТ, після якої вже буде визначена подальша схема лікування.

Оксана звернулася до всіх жінок, які відкладають візит до мамолога: «Дорогі жінки! Любіть, бережіть себе і знайте, що таке може трапитися з кожною з вас, ніхто не застрахований. Тому стежте за своїм здоров’ям, самопочуттям і вчасно проходите необхідні обстеження».

vipiska-circovnikova

Також по темі:

Добавить комментарий