Броніслава Слободська
Залишилось зібрати 305099 грн

У Благодійний фонд «Квітна» за допомогою в лікуванні раку молочної залози звернулася 60-річна Броніслава Слободська.

Жінка має активну життєву позицію і постійно шукає можливість реалізувати свій творчий потенціал. Вона оточена турботою своїх рідних і близьких — чоловіка, сина, невістки та онуків. Але, щоб впоратися з хворобою, їй необхідна наша з вами допомога.

«Я раніше працювала в українському медіа-холдингу провідним фахівцем у відділі реклами. А після того, як пішла на пенсію почала займатися власними ініціативами. Я людина активна, на місці сидіти не можу і не люблю. Я орендувала приміщення в школі, близько року займалася оформленням всіх необхідних документів — і відкрила Дитячий центр. Там проводилися різні гуртки з розвитку — це і вокал, і танці, і англійська, і китайська мови, і багато іншого. Я людина творча, і весь час намагаюся організувати щось цікаве. Так я прийшла до ідеї організовувати вечори для літніх людей, вечори знайомств і спілкування», — розповідає Броніслава Борисівна. Через діагноз, поставлений лікарями в кінці 2017 року, жінці довелося закрити Дитячий центр і зосередитися на своєму одужанні.

«Головне зараз — одужати і повернутися у нормальний стан. Зараз я проходжу хіміотерапію. 22 лютого потрібно прокапали три препарати, і потім ще 5 таких процедур кожен 21 день. Отримавши 3 процедури Броніслава Борисівна пройде попереднє обстеження, за результатами якого буде прийнято рішення, закінчувати призначений курс «хімії» або міняти його вектор. Протягом року також необхідно робити укол «Іксджева» кожні 28 днів — це укол в кістки, тому що вони також вражені хворобою».
На жаль, Броніслава Борисівна знає про онкологічні захворювання не з чуток. Її мамі видалили молочні залози, а старша сестра померла від раку яєчників.

У 2014 році Броніслава Борисівна вперше почула діагноз «рак» від лікарів. Їй визначили першу ступінь і провели операцію з видалення жіночих репродуктивних органів.

«Після цього лікування я перевірялася кожні півроку. У серпні 2017 року у мене почало боліти плече і стало важко дихати. Звичайно, я відразу звернулася до лікаря. Я зробила флюорографію, і дослідження показало деякі зміни. Я, звичайно, захвилювалася, пішла до терапевта. Але вона сказала, що це нормально, так буває. Я ходила до ортопеда, кардіолога, намагаючись знайти причину болю і поганого самопочуття. В Інституті ортопедії лікар подивився моє плече, і сказав, що проблема не в ньому. Тільки тоді, мене направили на МРТ шийного відділу. Там побачили збільшені лімфовузли. А КТ показала, що в легенях є метастази. Після цього, звичайно, вже зрозуміли, що потрібно шукати, і почалося безліч досліджень», — ділитися спогадами Броніслава Слободська.

«Діагноз я дізналася тільки у грудні. 12 числа вже була призначена перша хімія. Між процедурами хіміотерапії була променева терапія на кістки — плече і поперековий відділ.

Моя сім’я — це головна підтримка. Вони знають про діагноз, їздять зі мною на хімію, перебувають поруч по 8 годин, підтримують. Я в принципі до цієї хвороби ставлюся як до хвороби грипу або застуди. Її потрібно просто вилікувати».

Броніслава Борисівна обожнює відпочинок в Карпатах, любить відвідувати з онукою театри та різні концерти. Вона любить життя і мріє одужати і повернутися до улюблених занять і реалізовувати свої нові ініціативи.
Також Броніслава Борисівна сказала кілька мотиваційних слів усім жінкам: «Дорогі дівчата, ставте лікарям запитання. Конкретні. Де, як і що потрібно перевіряти. І, звичайно ж, ходіть і перевіряйтеся, щоб не запускати. Але якщо вже поставлений діагноз, то ні в якому разі не падати духом, а йти вперед і лікуватися. Сподіватися на краще і вірити, що все буде добре».

Також по темі:

Добавить комментарий