попн

Американська Біблія моди Vogue присвятила свій грудневий номер першої леді США, улюблениці Америки Мішель Обамі, яка залишає свій пост, поступаючись його дружині новообраного президента Дональда Трампа, Меланії Трамп.

Обкладинку нового номера авторитетного глянцю прикрасив знімок Обами в білосніжній сукні від Carolina Herrera і дорогоцінних прикрасах від Monique Péan. На сторінках грудневого Vogue перша леді США також з’явилася у вишуканому відвертій сукні від Atelier Versace.

Автором фотосесії з 52-річною Обамою виступив легендарний Енні Лейбовіц — американський фотограф, що спеціалізується на портретах знаменитостей і відома завдяки своєму фірмовому впізнаваний стилю.vogue_us_december_2016_cover

Крім фотоісторії з Обамою, на сторінках грудневого номера Vogue з’явилося інтерв’ю, в якому перша леді США розповіла про прощання з Білим домом і планах на майбутнє:

03_03

«Йдучи з Білого дому, у мене залишається той же підхід до багатьох речей, що і був, коли я прийшла сюди. Поки я не знаю, що чекаємо мене попереду. Я ніколи раніше не була колишньою першою леді Сполучених Штатів Америки. Але я знаю, що завжди буду якимось чином пов’язана з державною службою і громадським життям. З того самого дня, коли я залишила свою юридичну фірму, щоб працювати для міста, я ніколи не оглядалася назад. Я завжди відчувала себе живою, використовуючи свої вміння і таланти, щоб допомагати іншим людям », — зізнається Обама

апва

Добавить комментарий