1Без заголовка

Партнер Благодійного фонду «Квітна» бренд RevitaLash Україна отримав нагороду Resilience Award за розвиток в умовах війни та щорічну участь у Філантропній програмі Eternally Pink.

Це відбулося на конференції дистриб’юторів RevitaLash Cosmetics з усього світу 30 січня 2024 року.

Нагороду CEO & Founder компанії-дистриб’ютора Тетяна Таран отримала особисто від засновника бренду, доктора Майкла Брінкенхоффа, лікаря-офтальмолога, розробника сироваток RevitaLash Cosmetics.

IMG_0772

Даріел Брінкенгофф, донька співзасновників бренду, а сьогодні віце-президентка компанії, розповіла про Пересувну медичну платформу БФ «Квітна», на роботу якої була спрямована допомога головного офісу у 2023 році.

Український досвід став хедлайнером частини конференції, що була присвячена викликам і здобуткам. Український офіс став прикладом стійкості та ефективності в надзвичайних умовах.

IMG_0771 (1)

Першопричина заснування компанії RevitaLash® Cosmetics 一 це кохання подружньої пари й величезне бажання чоловіка допомогти дружині почуватися більш привабливою під час її відважної боротьби з раком молочної залози. Саме тому бренд дотримується обітниці Eternally Pink, вшановує сміливість і силу духу своєї співзасновниці Ґейл Брінкенгофф та інших жінок по всьому світу, які зіткнулись з цією хворобою.

IMG_0773

Добавить комментарий