Ірина Рубель

У Благодійний фонд «Квітна» звернулася за допомогою в лікуванні раку молочної залози 36-річна Ірина Рубель. На долю жінки випали важкі випробування, які самостійно вона подолати, на жаль, не може. У 2014 році війна зруйнувала її будинок у Горлівці. А в 2016 році ще одна новина приголомшила сім’ю. Діагноз лікарів для Ірини — рак молочної залози.

Щасливе сімейне життя Ірини Рубель, її чоловіка і доньки в 2014 році перервала війна. В цей час Ірина чекала другу дитину. Сім’я змушена була виїхати з рідного міста — через часті обстріли будинок був зруйнований, стало просто ніде жити.

«Ми поїхали в Святогірськ і стали переселенцями. Зараз знімаємо квартиру, оплата якої також дається нелегко, тим паче в нинішньому статусі », — розповідає Ірина.

У вересні 2014 року на світ з’явилася молодша дочка Ірини — Вікторія. Маля стало справжнім промінчиком надії і радості в нелегкому житті біженців. Але у жовтні 2016 року сім’я пережила ще одне потрясіння — Ірині діагностували рак молочної залози 3-4 стадії з метастазами в кістках і легенях.

«Ось уже 8 місяців живу в шоковому стані, розпачі, зневірі. Я проходжу лікування за власний рахунок, але ліки, які мені потрібні, дуже дорогі і самостійно оплачувати лікування просто немає можливості. Я звертаюся за допомогою до всіх знайомих і незнайомих людей — це дуже складно і соромно, але іншого виходу просто немає. Я дуже хочу жити», — розповідає молода жінка.

Ірина Рубель вже пройшла дев’ять курсів хіміотерапії, з них шість — це «червона» хімія. До кінця року лікарі призначили Ірині кожні три тижні проходити процедури з дорогим препаратом «Герцептин». Придбати його самостійно сім’я просто не може.

Іра з чоловіком виховують двох чарівних дочок — Настя, 13 років і Віка, 2,8 рочків. Допоможіть дітям врятувати маму. Допомогти можна тут

ФОТО

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛІКАРСЬКИХ ВИПИСОК-ДОСЛІДЖЕНЬ-ДІАГНОЗІВ І ОБСТЕЖЕНЬ

Також по темі:

Добавить комментарий