ЗІРКИ

20 жовтня в Інформаційному Агентстві УНІАН пройде прес-конференція Благодійного Фонду «Квітна», присвячена Всеукраїнському дню боротьби з раком молочної залози і зірковому проекту «Обіцяй собі берегти себе».

Прес-конференція розпочнеться об 11:30. Про зірковий проект «Обіцяй собі берегти себе», в якому взяли участь такі зірки, як Джамала, Марічка Падалко, Василіса Фролова, Анна Різатдінова, Аніта Луценко, Іріша Блохіна та інші, розкажуть його безпосередні учасниці.

Новий масштабний проект «Пішла, щоб повернутися», спрямований проти РМЗ, представлять керівники компаній, які вже сьогодні дали можливість своїм співробітницям врятуватися від раку.

У прес-конференції візьмуть участь засновник Благодійного Фонду «Квітна» Уріель Штерн, телеведуча Габріела Массанга, бард Семен Каліка, генеральний директор компанії «Еліо Україна» Юрій Користильов, директор БФ «Квітна» Григорій Колодач, Юлія Маличенко, підопічна фонду, та інші українці, які не можуть байдуже дивитися, як в 21 столітті в Україні жінки помирають від захворювання, яке можна діагностувати і вилікувати, якщо вчасно пройти діагностику.

 

Добавить комментарий