1

Бренд жіночого одягу GriDress провів акцію до Всесвітнього No Bra Day, під час якої було зібрано 50 тисяч 400 гривень для благодійного фонду «Квітна» на підтримку проекту «Обіцяй собі берегти себе!».
У жовтні 2017 року світі пройшов сьомий No Bra Day. У цей день все більше і більше дівчат відмовляються від бюстгальтера, з метою привертання уваги до проблеми захворювання на рак молочної залози. Збільшення обізнаності про захворювання, самодіагностики й отримання інформації про місця обстежень здатні врятувати тисячі життів.
Спеціально до цієї дати бренд Gridress випустив лімітовану серію светрів, кошти від продажу яких будуть передані у благодійний фонд «Квітна».

«Завдяки кожній з дівчат, що купили светр, блогерам, які підтримали наш проект і шоурум, нам вдалося зробити маленьке диво, а саме зібрати 50 400 для Фонду», — розповідає Карина Гришко, засновник GriDress.

Обличчям рекламної кампанії стала Дарина Мітченко, модель, яка перемогла онкологію. Дарина неймовірно харизматична дівчина з чарівною посмішкою, здатна власним прикладом повернути дівчатам віру в себе і мотивувати на ще більші звершення.

«У наступному році ми продовжимо почату справу і дуже сподіваємося, що No Bra Day в Україні стане доброю традицією», — відзначає Карина.

Інформація про зібрані кошти представлена в групах на Facebook і Instagram і по #NoBra_InUa.

Копия IMG_4599

Про GriDress
Бренд жіночого одягу GriDress (раніше Grishko Design) був створений в 2015 році дизайнером Кариною Гришко. Сьогодні бренд представлений в багатьох великих містах України і більш ніж 20 магазинів-партнерів одягають своїх клієнток в одяг Grishko Design.
Речі від GriDress прості, комфортні, але при цьому жіночні та сексуальні. В асортименті бренду є всі базові речі: від шовкової майки до теплого кашемірового пальто, від зручного костюма до шикарної вечірньої сукні.
Бренд підтримує дівчат у їхньому прагненні бути красивими і впевненими у собі. Але найважливіше для сучасної дівчини — це здоров’я! Саме тому, бренд виступив з ініціативою проведення No Bra Day в Україні.
Про Фонд «Квітна»
«Квітна» — Благодійний фонд, мета якого — боротьба з раком молочної залози в Україні, інформаційно-просвітницька діяльність, спрямована на здоровий спосіб життя українок, профілактику і ранню діагностику захворювання, а також допомога жінкам з діагнозом РМЗ.
Здорові жінки України — пріоритетне завдання Фонду. Для цього запущено і реалізується кілька проектів, які спрямовані на навчання, профілактику, допомога в лікуванні, підтримку і багато іншого.
Про Проект «Обіцяй собі берегти себе»
Українські зірки — за здоров’я українок! Відомі жінки нашої країни звертаються до всіх із закликом стежити за здоров’ям і берегти себе.
Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики захворювань грудей, в тому числі онкологічних, і навчити жінок піклуватися про своє здоров’я. «Сходи до мамолога — збережи життя!» — основний месcедж проекту. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може переконатися у своєму здоров’ї, або виявити захворювання на ранній стадії, вилікувати і жити щасливою здоровим життям — без раку молочної залози. Рак виліковний, якщо його виявити вчасно!

Добавить комментарий