SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_PADALKA-PREVIEW-1

БФ «Квітна» звернувся до очільників усіх ОДА з проханням сприяти поширенню соціальної реклами у рамках проекту «Обіцяй собі берегти себе». Одними з перших відгукнулась Харківська обласна державна адміністрація.

«Управління Харківської ОДА буде сприяти розміщенню запропонованої соціальної реклами «Сходи до мамолога – збережи життя» на території підпорядкованих закладів охорони здоров’я», — йдеться у листі.

лист харків1

Разом з тим БФ «Квітна» отримала відповідь від Харківського обласного центру онкології у якому йдеться, що надані плакати були розміщені у приміщеннях КНП «ОЦО» 5 жовтня.

Заступник генерального директора з організаційно-методичної роботи КНП «ОЦО» Федір Уразов зазначив: «Ми долучились до проекту, коли отримали лист, бо вважаємо це починання важливим, адже воно дає змогу жінкам ще раз нагадати про важливість ранньої діагностики та турботи про своє здоров’я».

лист харків

Раніше, соціальна реклама в рамках проекту «Обіцяй собі берегти себе» з’явилась в медичних установах Херсонської області. Відтак, 22 районні і 8 відділень міської поліклініки розташували на стінах медичних установ плакати з українськими зірками, які закликають кожну жінку берегти своє здоров’я та вчасно звертатись до лікаря-мамолога.

Також у відповідь на звернення БФ «Квітна» Київська міська адміністрація погодила розташування соціальної реклами на вулицях столиці.

Нагадаємо, що метою проекту «Обіцяй собі берегти себе» — формування культуру профілактики раку молочної залози. Як переконують фахівці галузі онкології, знизити рівень смертності від раку молочної залози можливо на 30% лише завдяки ранній діагностиці. Проект стартував ще у травні 2017 року. За цей час у проекті взяли участь: Джамала – співачка, переможниця Євробачення-2016; Марічка Падалко — ведуча телеканалу 1+1; Василіса Фролова — теле-радіоведуча; Анна Різатдінова — бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики; Аніта Луценко — телеведуча, тренер-мотиватор; Марина Поплавська — актриса Дизель Шоу; Даша Малахова — телеведуча, ресторатор; Ґабріелла Массанга — телеведуча; Іріша Блохіна — телеведуча, тренер збірної України з художньої гімнастики.

Добавить комментарий