Променева діагностика в онкології - науково-практична конференція з міжнародною участю

29-30 вересня 2016 року в Одесі відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Променева діагностика в онкології».

Організаторами конференції виступають: Харківська медична академія післядипломної освіти, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Асоціація радіологів України, а також Всеукраїнська асоціація рентгенологів.

Для того, щоб взяти участь в науковій програмі конференції у вигляді тез або статей (українською, російською або англійською мовою), необхідно відправити матеріали на електронну пошту оргкомітету конференції aru-ua@ukr.net до 31 липня 2016 р Бажаючим виступити з доповіддю на конференції, необхідно відправити тези на той же електронну адресу до 01 липня 2016 р

Матеріали конференції будуть видані в журналі «радіологічний вісник», вартість публікації тез становить 50,00 грн.

Участь в конференції платна і залежить від часу реєстрації та статусу учасника. Харчування, проживання та стягуватися додаткова плата.
Місце проведення конференції: м Одеса, житловий масив «Совіньон», пров. Південносанаторний, 2 (великий конференц-зал пансіонату «Совіньон»).

Заїзд учасників з 28 вересня 2016, початок роботи конференції: 29 вересня о 10:00

Добавить комментарий