60 тисяч для Наталії Миронової: врятувати біженку від хвороби

Благодійний фонд КВІТНА вже не перший місяць збирає кошти на лікування Наталії Миронової. У неї виявили рак молочної залози.

Ви — наші читачі, без перебільшення, допомагаєте збирати кошти на порятунок людських життів. Всім, хто відгукнувся на прохання Благодійного фонду КВІТНА і підтримав нас у важкий час боротьби з раком — величезна подяка.

Діагноз для Наталії Миронової прогримів в стінах Північно-донецької клініки так само несподівано, як і раніше постріли за вікном в Луганську. Вона — біженка з Луганська — змушена боротися з подвійним горем: втратою рідної домівки і хворобою.

Наталя переїхала до Сєвєродонецька з Луганська, взявши з собою з квартири лише улюблені орхідеї. Квіти стали для неї символом того, що вона вижила в тій страшній війні. Вони ж вселяють надію, що жінка зможе перемогти і рак. З вашою допомогою.

Щоб врятувати життя Наталії не варто докладати особливих зусиль. Потрібно всього лише зайти на сайт і натиснути кнопку «Врятувати».

Сьогодні для проходження повного курсу променевої терапії необхідно зібрати 60 тисяч 137 гривень. Нам дорога кожна копійка, переказана вами на рахунок Наталії Миронової.

Пам’ятайте, що гроші, витрачені на порятунок людей, завжди повертаються міцним здоров’ям і сімейним щастям. Одного разу допоможуть вам.

Просимо всіх небайдужих надсилати гроші на рахунок: No 26002056215903 в столичній філії ПАТ КБ «ПриватБанк» в м.Києві. МФО 380269, ЄДРПОУ 40395596. Або на рахунок Ощадбанку: No 26003301323754, МФО 322669, ЄДРПОУ 40395596 Благодійна організація «Благодійний фонд« Квітна ». Призначення платежу: добровільна пожертва

Або здійснити онлайн оплату ДОПОМОГТИ .

Добавить комментарий