Уляна Супрун провела низку зустрічей із послами іноземних країн

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун сьогодні провела зустрічі із послами іноземних країн: Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф та Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сум.

Під час перемовин обговорювались подальші шляхи розвитку міжнародного співробітництва у сфері охорони здоров’я.

Дипломати привітали Уляну Супрун із призначенням на посаду та підкреслили, що готові докладати зусиль для ефективної співпраці з Україною.

У межах зустрічі Джудіт Гоф та Уляна Супрун обговорили актуальні питання здійснення міжнародних закупівель лікарських засобів за кошти Державного бюджету України, можливості подальшого співробітництва в організації тренінгів та навчань для підвищення кваліфікації українських медиків.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сум повідомив про наміри щодо подальшої співпраці у рамках реалізації грантової допомоги для українських лікарень. У дипломатичному представництві Японської Держави в Україні сподіваються на пост-проектне співробітництво за проектом покращення медичного обладнання дитячих лікарень в Україні. Також в ході зустрічі Шігекі Сум висловив підтримку реформаторським ініціативам в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Уляна Супрун подякувала послам, розповіла про плани та майбутню стратегію реформування системи охорони здоров’я України.

Учасники зустрічі висловили впевненість у продовжені плідного співробітництва та реалізації нових проектів у галузі медицини.

Прес-служба МОЗ України

Добавить комментарий