SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_PINTOSEVYCH-2

В Україні стартував масштабний проект з боротьби з раком молочної залози під назвою «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі». Мова йде про візит до мамолога. Це обстеження, яке необхідно проводити лише один раз на рік, і яке може врятувати життя жінок. Це погляд на серйозну проблему з іншого боку. Найвідоміші, найавторитетніші і найшанованіші чоловіки України закликають подбати про здоров’я своїх близьких жінок. Всього один візит до мамолога на рік може вберегти жінку від онкологічних захворювань грудей.

Першим героєм проекту став експерт з системного розвитку особистості, почесний професор бізнес школи «Синергія» Іцхак Пінтосевич.

«Я хочу звернутися до всіх чоловіків, батьків, братів. Якщо у вас є дорогі серцю жінки, обов’язково наполягайте, щоб раз на рік вони обстежувалися у лікаря-мамолога. Жінки бояться це зробити, відкладають на потім. Розкажіть їм, сходіть разом, організуйте їм цю перевірку. Це дуже-дуже важливо. На нас, чоловіках, лежить відповідальність за жінок, яких ми любимо», — закликав Іцхак Пінтосевич.

Чоловіки не можуть стояти осторонь, коли мова йде про здоров’я близьких жінок.

Жінки так багато віддають — турботи, уваги, часу, і ставлять на перший план сім’ю, чоловіка, дітей, іноді забуваючи або відкладаючи на потім турботу про себе. Прийшов час це змінити. Ми не можемо дозволити українкам помирати через несвоєчасну діагностику.

Приєднуйся до проекту і ти! Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі. Поділися цією статтею в соціальних мережах з хештегом #promise2care — і нехай ще більше людей дізнається, як попередити це захворювання.

SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_PINTOSEVYCH-2

Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і відповідальності за своє здоров’я. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може бути впевнена, що вона здорова. Якщо ж захворювання виявили на ранній стадії, то в 96% випадків можна вилікуватися і жити щасливим здоровим життям — без раку молочної залози.

Добавить комментарий