Анна Литвиненко

У благодійний фонд КВІТНА звернулася молода жінка Анна Литвиненко. Жінка носила під серцем майбутнього сина, коли у неї діагностували рак грудей. До пологів Анна пройшла три процедури хіміотерапії і дві операції.

25 листопада Анна Литвиненко народила сина — справжнього богатиря (зріст — 50 см, вага — 2540 гр). Але боротьба за життя триває. Її головна мрія — бачити, як росте її син і старша дочка Маша. Наша перша мета — врятувати малюка — досягнута. Тепер належить врятувати його маму, яку чекає тривале і непросте лікування від раку молочної залози.

Будучи на 16 тижні вагітності Анна почула діагноз — рак молочної залози. У рідному місті Миколаєві лікарі відразу порадили позбутися дитини і зосередитися на лікуванні онкології. Але жінка категорично відмовилася від такого результату подій.

Анна разом з мамою приїхали до Києва, де відразу пройшли необхідні дорогі обстеження й аналізи, які оброблялися в Німеччині. За їх результатами визначено систему лікування.

Анні Литвиненко зробили вже дві операції з приводу раку молочної залози і жінка пройшла три процедури полегшеної хіміотерапії перед пологами. 25 листопада 2016 року Анна народила сина. Зараз Анні належить вирішити, де проходити подальше лікування.

 

ВІДЕО

Інтер: Вагітна Ганна потребує хіміотерпаії для лікування раку

«Я хочу, чтобы мама жила», — Маша Литвиненко

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Також по темі:

Добавить комментарий