ЛОГОТИП для экрана

ІА «Журналіст» – інформаційне агентство повного циклу, з послугами створення і розміщення інформаційних матеріалів, відео-продакшена, прямо-ефірної студії, студії з ефектом присутності (рир), онлайн радіо і можливості прямих трансляцій.

Аудиторія сайту агентства – www.journalist.today становить 1 200 000 читачів на місяць (статистика відвідувань сайту відображається на міжнародній платформі www.similar.web).

Сайт доступний в україномовній, російськомовній та англомовній версіях. Новини агентства транслюються в соціальну мережу Фейсбук трьома мовами і охоплюють аудиторію понад 1 000 000 користувачів на місяць.

Основні послуги агентства: підготовка і розміщення новин, репортажів, інтерв’ю, оглядів і коментарів. Виробництво і розміщення відеосюжетів, репортажів, подієвих зйомок, рекламних роликів, студійних програм і інтерв’ю.  Організація прес-, онлайн-, експертних конференцій та круглих столів.

ІА «Журналіст» співпрацює з топовими регіональними телеканалами в усіх регіонах України. В агентстві працює «віртуальна» студія з можливістю розміщення програм та інтерв’ю на 50-ти регіональних телеканалах України.

Агентство виступає інформаційним партнером міжнародної громадської організацієї «Promote Ukraine», зі штаб-квартирою в Брюсселі, журналісти агентства можуть працювати на заходах Європарламенту, Єврокомісії та інших європейських інституцій.

В Україні інформаційне агентство «Журналіст» виступає інформаційним партнером низки державних, громадських і комерційних організацій, серед яких: Міністерство юстиції України, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, Національна Оперета України, Національна Філармонія України, Національна Книга Рекордів України, Цирк «Кобзов», Проект «Ігри Героїв» та інші.

Добавить комментарий