70956919_2635359276495503_2667760610254520320_n

Вперше до поширення соціальної реклами у 2019 році долучилась Львівщина і вже вдруге Київська, Херсонська та Запорізька області. Відтак, соціально важлива реклама за період з 2017 по 2019 року поширювалась у 15 областях та семи обласних центрах країни, що охоплює понад 60% України.

Київ та область 

Упродовж семи місяців на 30 білбордах, 30 сітілайтах та 40 метролайтах у столиці поширювалась реклама трьох основних інформаційно-просвітницьких проектів БФ «Квітна». Це: «Обіцяй собі берегти себе», «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі» та новий проект, який стартував у 2019 році – «День М». Окрім того, вперше соціальна реклама поширювалась у Київській області, де у шести населених пунктах було розміщено 30 постерів у медичних та адміністративних установах області.

IMG_1443

Львівщина

Вперше у 2019 році до соціальної кампанії долучилась Львівщина, і ця співпраця видалась достатньо масштабною, передовсім завдяки злагодженій співпраці з Львівським центром громадського здоров’я, Львівською обласною державною адміністрацією та місцевим муніципалітетом. Як наслідок, інформаційні плакати щодо превенції раку молочної залози одночасно розмістили 300 медичних установ Львівщини, а також у історичному центрі міста на 10 LED-конструкціях та у області на шести білбордах. Співпраця з Львівщиною триває, попереду розміщення ще 300 постерів у медичних установах, а також нові форми соціальної реклами, тож слідкуйте за нашими звітами.

Херсон

Вже вдруге до співпраці долучилась Херсонська обласна адміністрація. Ця взаємодія стала традиційною напередодні місяця профілактики раку молочної залози. Тішить, що ініціатором співпраці виступила Херсонська обласна адміністрація з проханням надати матеріали для друку соціальної реклами. Як наслідок, у Херсоні та області впродовж жовтня поширювалась соціальна реклама на 10 сітілайтах та п’яти білбордах.

СТрiтенс_ка_вул._ХДАУ

Запорізька область

Співпраця з Запорізькою обласною адміністрацією є вже традиційною. Цього разу соціальна реклама поширювалась у 25 містах області, при чому не лише у великих, але й малих містечках, де запит на інформаційно-просвітницькі матеріали є навіть вищим.

Підсумки інформування за 2017- 2019 роки
Нагадаємо, що за період з 2017 по 2018 роки було розміщено 45 бордів, 79 сітілайтів та 90 метролайтів у місті Києві, а також інформаційно-просвітницькі постери щодо профілактики раку у 14 областях України.

kb001b (1)

Київський муніципалітет послідовно підтримує роботу з ранньої діагностики та профілактики раку молочної залози, та упродовж вже третього року надає можливість поширювати зовнішню рекламу вулицями столиці. Завдяки підтримці КМДА мешканці столиці дізнаються про важливість регулярного обстеження у лікаря-мамолога та превентивні заходи онкологічних захворювань молочної залози. У 2019 році додалось розміщення у столиці на 30 бордах, 30 сітілайтах та 40 метролайтах упродовж семи місяців. Крім того, завдяки співпраці Фонду та Київського міського Центру громадського здоров’я, у медичних закладах столиці розповсюджено листівки та плакати з метою профілактики раку молочної залози у кількості 30 тис. штук.

Приємною несподіванкою стало відзначення роботи Фонду премією «Найкращий адвокаційний кейс» за співпрацю фонду з Київською міською державною адміністрацією.

Наразі кампанія уже реалізується у 15-ти областях та 7-ми обласних центрах України, серед яких: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Херсон, Тернопіль, Харків та у областях: Київська, Запорізька, Черкаська, Одеська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Донецька, Кіровоградська, Закарпатська, Херсонська, Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Житомирська та Харківська.

Made with Visme Infographic Maker

Добавить комментарий