DSC_0054

За підтримки Благодійного фонду КВІТНА дружини загиблих героїв АТО пройшли обстеження молочної залози в Медичному центрі Олега Колібаби.

Раніше в БФ КВІТНА звернувся громадський союз «КРИЛА 8 СОТНІ» з проханням допомогти в проведенні обстеження грудей десяти дружинам загиблих героїв АТО. Фонд організував консультацію і скринінг молочної залози для цих жінок в одній із кращих клінік Києва — Медичному центрі Олега Колібаби.

У кожної з цих жінок за плечима своя непроста історія. Вони звикають жити та піклуватися про свої родини, покладаючись тільки на власні сили, і часом забуваючи дбати про своє здоров’я. Своєчасна діагностика і регулярне обстеження — це запорука збереження здоров’я на довгі роки. Що так важливо для кожної жінки та її сім’ї. Здорова щаслива українка — ось головна мета Благодійного фонду КВІТНА.

Ми дякуємо «Медичному центру Олега Колібаби» та особисто Олегу Колібабі за безкоштовне обстеження дружин загиблих героїв АТО.

DSC_0025

Довідка: «КРИЛА 8 СОТНІ» — всеукраїнське громадське об’єднання сімей загиблих і зниклих безвісти учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху. Метою організації є допомога у вирішенні медично-соціальних, психологічних, юридичних та інших питань сімей, які втратили годувальника внаслідок проведення АТО, учасникам АТО, а також іншим незахищеним верствам населення.

DSC_0049

DSC_0031

Текст і фото: Олена Петросюк

Добавить комментарий