DSC_0049

За підтримки Благодійного фонду КВІТНА дружини загиблих героїв АТО з громадського союзу «КРИЛА 8 СОТНІ» пройшли обстеження молочної залози в Медичному центрі Олега Колібаби. Ми дякуємо «Медичному центру Олега Колібаби» й особисто доктору Колібабі за безкоштовне обстеження для жінок.

Як зізнається Ірина Михнюк, голова правління спілки «КРИЛА 8 СОТНІ», в зв’язку з трагічними подіями в житті своє здоров’я жінка відсунула на другий план. Після загибелі чоловіка, всю відповідальність за сім’ю довелося взяти на себе, і, на жаль, іноді просто не вистачає часу і сил сходити до лікаря, навіть коли розумієш, що це потрібно.

«Я дуже відсунула своє здоров’я на другий план. І ця можливість від БФ КВІТНА стала для мене певним поштовхом. — Розповідає Ірина, — До медиків без гострої необхідності не звертаюся, завжди знаходяться якісь справи нібито важливіші, але, насправді дорожче життя і здоров’я нічого не може бути. Я раніше ніколи не ходила до мамолога, і не робила УЗД молочної залози. А ось самообстеження проводжу регулярно і розповідаю своїм двом дочкам, як це потрібно правильно робити».

Після УЗД Ірині було рекомендовано пройти мамографію. Благодійний фонд КВІТНА дякує Національному інституту раку МОЗ України та особисто доктору медичних наук, директору НІР Олені Олександрівні Колесник і заступникові головного лікаря з медичної роботи НІР Олегу Миколайовичу Воскобойникову за допомогу в організації безкоштовної консультації. Ірина вже пройшла всі необхідні процедури і отримала подальші медичні рекомендації з підтримки свого здоров’я.

Благодійний фонд КВІТНА нагадує всім жінкам, що регулярне обстеження вбереже вас від розвитку онкології. Бережіть, будь ласка, своє здоров’я!

Кожна представниця прекрасної статі повинна підтримувати своє здоров’я заради себе і заради своєї сім’ї. У жінок з союзу «КРИЛА 8 СОТНІ» доля розпорядилася так, що на їхніх тендітних плечах тримається вся родина. У кожної з них — непроста жіноча доля. Своєю історією життя поділилася з БФ КВІТНА Ірина Михнюк:

«Моя історія почалася близько 17 років тому, коли я познайомилася зі своїм чоловіком. Він був афганцем і відомим громадським діячем — не тільки в Україні, а й за кордоном. Він все життя займався соціальними проблемами і, будучи його дружиною, я все це бачила, і вчилася, як це повинно працювати. Після того, як в 2014 році Олег загинув в АТО, я сама зайнялася громадською діяльністю, і ця робота стала моїм порятунком, я стала однією з організаторів і є головою правління «Крил 8 сотні».

Зараз я живу і знаходжу себе в тому, що допомагаю дівчатам з «Крил 8 Сотні». Ми розуміємо одна одну так, як не зрозуміє жоден психолог, адже у нас сталося однакове горе. Життя складається не тільки з власних проблем. Коли тобі дуже погано, завжди є люди, готові тебе вислухати і допомогти».

Дорогі наші жінки, навіть в найскладніших життєвих ситуаціях не забувайте про те, що ви важливі для інших людей — дітей, батьків, друзів, і піклуватися про себе і своє здоров’я необхідно завжди!

Добавить комментарий