photodune-12469104--breast-cancer-awareness-ribbon-m

20 жовтня в нашому календарі — Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Відповідний указ був виданий Президентом України у 2005 році.

Благодійний фонд «Квітна» пропонує соціально-активному бізнесу країни оголосити жовтень — місяцем жіночого здоров’я і ввести на своїх підприємствах «Мамин день». Спільними зусиллями і турботою ми врятуємо наших жінок від страшної недуги. Тільки здорові та енергійні люди можуть принести процвітання своєї фірмі та всій країні.

Сьогодні європейський прогресивний бізнес прагне бути соціально активним і ставить свою соціальну спрямованість на чільне місце. Щоб стати соціально значущим досить почати з турботи про здоров’я свого колективу. За статистикою, кожен день 39 жінок дізнаються про свій діагноз — рак молочної залози. 18 з них вмирають. Разом з тим, рак грудей можна повністю вилікувати, якщо вчасно діагностувати захворювання. Зробити це можна за допомогою мамографії, яку потрібно обов’язково проходити раз на рік. На жаль, більшість жінок відсувають своє здоров’я на другий план, соромлячись відпрошуватися з роботи для відвідування лікаря.

Благодійний фонд «Квітна» пропонує вам зробити день обстеження для своїх співробітниць оплачуваним вихідним — «Маминим Днем». Багато зарубіжних компаній оплачують своїм співробітницям і саму процедуру аналізу (вартість мамографії в Україні становить від 200 до 350 грн). Незначні витрати дозволять вам зберегти здоров’я прекрасної половини вашої організації і життя українських жінок. Здоров’я жінок — безцінне!

Благодійний фонд «Квітна» звертається до керівників усіх українських організацій із проханням проявити турботу про здоров’я і життя українок та підтримати цю ініціативу. «Мамин День» — це один день у жовтні, коли ваші співробітниці зможуть стати здоровими завдяки вашій турботі.

З усіх питань організаційного та консультаційного характеру представники українських соціально активних компаній можуть звертатися до Благодійного фонду «Квітна» за телефонами: +38 (044) 486 2660; +38 (067) 827 3585.

Добавить комментарий