В Україну прийде новий вірус грипу

Холодна пора року — період простудних захворювань і грипу. У цьому році в Україні очікується відносно новий штам захворювання, який називається А / Гонконг (H3N2).

У групі ризику діти і люди похилого віку, перша хвиля захворювань припаде на початок грудня, а пік захворювання — друга половина січня — початок лютого. Цей штам небезпечний тим, що може викликати ряд ускладнень — пневмонію, бронхіт і привести до загострень бронхіальної астми.

Вагітним особливо потрібно подбати про своє здоров’я і здоров’я майбутнього малюка, так як будуть проявлятися і інші види грипу, а саме свинячий грип (H1N1).

Профілактика грипу:

1. Вакцинація, яку потрібно робити вже в жовтні-листопаді, але тільки після консультації з лікарем. В період епідемії вакцинацію не проводять.

2. Зміцнювати імунітет правильним харчуванням. Овочі та фрукти краще вживати в свіжому вигляді.

3. Також рекомендується провітрювати приміщення кожну годину, щоб знизити концентрацію бактерій в повітрі. Це проста дія допоможе вберегтися від грипу.

4. Вологе прибирання і миття рук — це ще одні обов’язкові умови, щоб не захворіти.

5. Не займайтеся самолікуванням. При перших симптомах відразу зверніться до лікаря для призначення правильного лікування.

Добавить комментарий