IMG_9842 (3)

З 15 лютого до квітня 2021 року вулиці та метрополітен столиці України прикрашені макетами соціальних кампаній Благодійного фонду «Квітна» — «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі». Це стало можливим завдяки сприянню Київської міської державної адміністрації.

Героями соціальних кампаній цього разу стали співачки Джамала та Оля Полякова, телеведучі Марічка Падалко та Надія Матвєєва, психолог і телеведучий Дмитро Карпачов і громадський діяч Уріель Штерн.

Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і відповідальності за своє здоров’я. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може бути впевнена, що вона здорова. Якщо ж захворювання виявили на ранній стадії, то в 96% випадків можна вилікуватися і жити щасливим здоровим життям — без раку молочної залози.

«Я дуже радий і вдячний, що міська влада розуміє важливість просвітницьких кампаній в рамках превенції онкологічних захворювань, та підтримує наші ініціативи навіть у складні часи всесвітньої пандемії», — зазначив Уріель Штерн, засновник БФ «Квітна».

Нагадаємо, що соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе» реалізується фондом з 2017 року. За цей час кампанія розміщується більш ніж на 60% території України. З 2019 року до соціальних ініціатив «Квітна» долучилися зіркові чоловіки в рамках проекту «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі».

Добавить комментарий