Stop Domestic Abuse Statistics Image (3) -    PosterMyWall (2)

Благодійний фонд “Квітна” став учасником Національного конкурсу “Благодійна Україна-2022” — “Благодійність на захисті України”.

Цьогоріч у Національному конкурсі були представлені соціально-просвітницькі кампанії “Обіцяй собі берегти себе”, “Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі” та “Я сильна. Я переможу!” Благодійного фонду “Квітна”, а також новий, спровокований війною, проєкт “Пересувна медична платформа”.

Пересувна медична платформа в Україні — це “медичний центр” на колесах, де кожна українка може безкоштовно пройти обстеження жіночого здоров’я та отримати консультацію лікаря. Дана ініціатива є актуальною та необхідною для надання медичної допомоги людям у зруйнованих регіонах, у населених пунктах, де проживає багато вимушено переміщених осіб, а також у тих містах та селищах, де просто немає доступу до медичного обстеження. Наразі вже близько 150 українок перевірили стан свого здоров’я у Пересувній медичній платформі.

Диплом 2022

“Хочемо подякувати за те, що ви робите неймовірні справи в непростих умовах та наближаєте нашу перемогу щодня, щохвилини, — слова вдячності організаторів Національного Конкурсу «Благодійна Україна». — Наша країна переживає безпрецедентні виклики у всіх сферах нашого життя, але наша стійкість та згуртованість є запорукою нашої перемоги та нашого майбутнього існування. Плекаймо у наших душах все людське, все добре, все хороше”.

Добавить комментарий