Newsletter Template (2) -    PosterMyWall

Баришівська громада Київщини вручила Благодійному фонду “Квітна” Подяку за професійну майстерність, сприяння покращенню якості життя різних верств населення та плідну співпрацю в розбудові громади. Відзнака приурочена Дню Баришівської громади та 32-й річниці Незалежності України.

Упродовж серпня 2023 року Пересувна медична платформа, ініційована фондом “Квітна”, курсувала населеними пунктами Баришівського району, де жінкам було проведено безкоштовні мамологічні та гінекологічні обстеження. В рамках благодійної кампанії профілактичні скринінги здійснено 620 місцевим мешканкам та внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають у громаді.

Для сотень жінок обстеження в Пересувній медичній платформі стали справжнім шансом вберегти своє здоров’я. Адже переважна більшість пацієнток не обстежувалися у лікаря з початку великої війни і навіть не підозрювали, що можуть мати патології. Отримавши медичні заключення, багато жінок вже пройшли дообстеження і розпочали необхідне їм лікування.

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни 90% території Баришівської громади потрапило під окупацію. Численні руйнування, викрадення та вбивства людей — результат кількох місяців перебування цих населених пунктів під контролем росіян. Та щойно Київщину було звільнено, місцеві мешканці територіальної громади почали повертатися додому, відновлювати свої домівки та приймати українців з інших, тимчасово захоплених росіянами, регіонів країни. Більшість цих жінок, на жаль, відкладають на потім візит до лікаря, ризикуючи проґавити розвиток серйозного захворювання. Тому безкоштовний кваліфікований огляд у Пересувній медичній платформі — це турбота про здоров’я нації в дії.

Добавить комментарий