pink-promo-hp-1023-desktop-intl

Легендарний бренд по догляду за волоссям, бровами і віями RevitaLash Україна вже третій рік поспіль долучається до «рожевого жовтня» і проводить соціальні ініціативи разом із Благодійним фондом «Квітна». Цього року бренд направляє благодійний внесок на лікування жінок з діагнозом рак молочної залози, а також на діяльність Пересувної медичної платформи. Крім того, RevitaLash® Cosmetics подарував набори продукції для росту брів і вій жінкам, які наразі проходять різні етапи лікування РМЗ, в тому числі хіміотерапію.

Історія бренду RevitaLash® Cosmetics почалася з великої любові Майкла Брінкенгоффа до своєї дружини Ґейл, яка проходила шлях боротьби з діагнозом рак молочної залози. Чоловік так хотів полегшити наслідки радикального лікування та допомогти повернути впевненість у собі своїй дружині, що створив сироватку, яка дуже швидко заполонила серця дівчат по всьому світу.

Сьогодні бренд турбується про кожну жінку, яка хоче покращити стан свого волосся, брів та вій, не забуваючи при цьому про велику соціальну місію – допомоги жінкам з онкологічними хворобами грудей.

Цього року любов і турботу бренду RevitaLash Україна відчули на собі зокрема й пацієнтки Спеціалізованого мамологічного центру. Вони змогли отримати спеціальні засоби для відновлення вій та брів, що допоможуть швидше впоратися з наслідками хіміотерапії та повернути впевненість у собі. Та найголовніше завдання цей подарунок уже виконав – жінки, які проходять лікування, відчули підтримку та турботу про себе, щиро посміхнулися та пораділи приємному сюрпризу.

photo_2023-10-24 15.00.15

Крім того, відвідувачки Спеціалізованого мамологічного центру отримують інформаційні матеріали від RevitaLash® Cosmetics з правилами проведення самообстеження, яке необхідно виконувати щомісяця, аби бути впевненою у своєму здоров’ї.

photo_2023-10-24 15.00.13

Добавить комментарий