RU UA     Тел: +38 (044) 486 2660

Василіса Фролова: «Обстеження у мамолога – саме задоволення»

Популярна українська теле-радіоведуча Василіса Фролова відгукнулася на ініціативу Благодійного фонду «Квітна» з боротьби з раком молочної залози та взяла участь у соціальній кампанії «Обіцяй собі берегти себе».

Мета проекту - сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і навчити жінок піклуватися про своє здоров'я до того як гримне грім. «Сходи до мамолога - збережи життя!» - основний месcедж проекту. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може виявити захворювання на ранній стадії, вилікувати і жити щасливим здоровим життям - без раку молочної залози. Рак виліковний, якщо його виявити вчасно!

«Якщо я хоч чимось можу бути корисна, я з радістю підтримую хороші ініціативи, - прокоментувала ведуча. Мабуть, немає жодної української родини, якої б не торкнулася ця страшна хвороба. Якщо тільки уявити, що щодня йдуть з життя 18 українок, тільки від раку молочної залози - у мене немає слів. Що тут говорити? Ідіть і перевіряйтеся».

Василіса Фролова також розповіла про свій досвід відвідування мамолога: «Скажу відверто, огляд гінеколога я проводжу частіше. Але в обов'язковий плановий щорічний огляд всього організму я тепер додала і відвідування мамолога раз на півроку. Процедура займає 5 хвилин, і це саме задоволення. Ходити на планові огляди - як чистити зуби - просто потрібно це прийняти і зрозуміти, що своєчасна діагностика продовжить життя».