Національний проект «Медичне обладнання для НІР»

БФ «КВІТНА» оголошує збір коштів на придбання хірургічного обладнання для Національного Інституту Раку.

Загальна вартість хірургічного обладнання
530 601,9 грн.
Підтримай Всеукраїнський Національний Проект «Медичне обладнання для НІР»

Національний інститут раку – провідна установа МОЗ України з проблеми «Онкологія», метою діяльності є визначення стратегії розвитку онкологічної служби країни та основних заходів щодо профілактики, діагностики та лікування, зниження захворюваності, інвалідності та смертності населення від онкологічних захворювань.

Яке обладнання нам потрібно

Всеукраїнський національний проект має на меті забезпечити державні медичні установи найнеобхіднішим обладнанням задля максимально ефективної боротьби з раком молочної залози та ранньої діагностики недуги.

Ми просимо вашої підтримку у закупці 358 одиниць хірургічного обладнання для здійснення оперативного втручання. Серед них найнеобхідніше - ножниці, зажими, пінцети, голко тримачі, - все, що потрібно висококласним лікарям-хірургам для того, щоб щодня рятувати життя жінок з важкою недугою – рак молочної залози.

Повний перелік обладнання та вартість:
Doc-1; Doc-2 ; Doc-3

Про проблему

Чимало українських державних клінік не можуть дозволити собі забезпечення сучасним медичним обладнанням, яке дозволяє максимально чітко встановити діагноз та обрати правильну тактику лікування. А саме від цього залежать людські життя.

Щогодини від раку молочної залози помирає одна жінка. За рік він «з’їдає» понад 7 000 українських жінок.

Лише 50% жінок в Україні з діагнозом рак молочної залози можуть вижити. Хоча в розвинутих країнах цей показник сягає 85%.

Сьогодні в Україні рак молочної залози у понад 30% випадків діагностується на пізніх стадіях.

95% жінок, у яких рак виявили на ранній стадії - одужують.

У лікуванні раку важливою є, без перебільшень, кожна хвилина, що раніше вдалось виявити рак, то вищі шанси на одужання пацієнта, а окрім того, значно нижчі витрати на лікування. Вчені підрахували, що часовий проміжок від появи першої гіпотетичної ракової клітини до набуття пухлиною критичної маси в середньому триває щонайменше 10 років, а може тривати і значно більше. Висновок один – для розвитку РМЗ потрібно багато років, він не виникає раптово.

Наші результати

250 тисяч українців долучилися до ініціативи і зібрали близько 130 тисяч гривень.

Завдяки цьому було придбано і передано лупу Eye Mag Pro F і необхідне освітлення. І тепер в головній онкологічній клініці України українки отримують ще більш ефективне лікування.

Це стало можливим завдяки спільному проекту БФ «Квітна» та «Першої соціальної аптеки».

Допомогти

Долучайтесь до проекту і допоможіть вітчизняним хірургам-онкологам дарувати українським сім’ям здоров’я та добробут. Адже лише жінка дарує життя, тож станьте тими, хто подарує життя і здоров’я понад 2000 українських жінок щороку.

Призначення платежу: «Національний проект «Медичне обладнання для НІР»

Ви також можете допомогти:

Україна,
Київ, вулиця Тургенєвська, 38
Офіс 505/2
E-mail: fond@kvitna.org
Телефон: 38 (044) 486 2660