Підтримайте БФ «Квітна». Допоможіть жінкам України бути здоровими

Я хочу внести суму
Персональні дані
Призначення платежу
Почати з:
Регулярність:
Я хочу внести суму
Персональні дані
Кому призначений платіж


Благодійність стала зручнішою! Тепер зробити благодійний внесок на соціальні ініціативи чи підопічних Благодійного фонду «Квітна» можна одним натисканням кнопки у «Приват 24».

  1. Увійдіть у додаток Приват24 та натисніть
  2. Відскануйте QR-код, який бачите на екрані
  3. В розділі «Призначення» вкажіть проект чи підопічну Фонду, якій хочете допомогти
  4. Введіть суму благодійної допомоги
  5. Натисніть «Продовжити» та «Підтвердити»

Реквізити

Благодійна організація "Благодійний фонд "Квітна"
ГРПОУ(ОКПО): 40395596
МФО: 305299
Расчетный счет: UA193052990000026005026805254
Призначення платежу: Благодійна допомога Благодійному фонду Квітна
За підтримки

Одна з восьми жінок за своє життя почує діагноз — рак молочної залози. Така статистика цього онкологічного захворювання. Важливо при цьому не впадати у паніку і пам’ятати, рак — не вирок.

Благодійний фонд «Квітна» робить все для того, щоб рак молочної залози був своєчасно діагностований, жінка могла вилікуватися і жити далі здоровою і щасливою. Для цього Фонд ініціює і розвиває важливі соціальні проекти та акції:

  1. «Пообіцяй собі берегти себе» — соціальна кампанія за участю українських зірок, які власним прикладом закликають жінок регулярно проводити обстеження молочної залози.
  2. «Пішла щоб повернутися» — проект для комерційних, державних та громадських організацій, мета якого — щорічний оплачуваний вихідний для кожної жінки, що працює. Цей день вона присвятить відвідування мамолога.

Всі наші ініціативи спрямовані на те, щоб сили жінок, медиків та інших фахівців були максимально ефективно спрямовані на профілактику, боротьбу і викорінення небезпечного онкологічного захворювання. Для того, щоб жінка могла дізнатися, що робити, щоб максимально убезпечити себе від раку грудей, і що робити, якщо діагноз вже поставлений.

Для цього нам необхідна Ваша допомога. Для того, щоб донести життєво важливу інформацію до всіх українських жінок, «Квітні» потрібна фінансова підтримка. І ми вдячні Вам за Ваш внесок у збереження життя українок!

Ми продовжуємо надавати адресну допомогу жінкам, хворим на рак молочної залози, які опинилися в складній життєвій ситуації і звернулися до Фонду за допомогою.

Врятуємо разом українських жінок від смертельної хвороби!
Приєднуйтесь до наших проектів!
З любов’ю до жінок,
БФ «Квітна»