Kvitna_logo_preview    «КВІТНА» — Благодійний фонд з боротьби з раком молочної залози.

Наша місія — об’єднати зусилля і потенціал всього суспільства у боротьбі за здоров’я жінки. Скажімо «ні!» онкології грудей в Україні.

Кожна восьма жінка, яка проживає в Україні, у своєму житті зіштовхнеться зі страшним діагнозом — рак молочної залози.
Мета Благодійного фонду «КВІТНА» зробити так, щоб цей діагноз не став фатальним і був виявлений вчасно, тобто тоді, коли рак може бути діагностований на ранній стадії і успішно вилікуваний в Україні. Для цього Фонд веде постійну активну інформаційну діяльність.

На ресурсах фонду розміщені:
Інформація про профілактику раку молочної залози;
Принципи самоогляду молочної залози;
Правила проходження медичного обстеження молочної залози;
Перелік центральних і обласних медичних установ України, де жінки можуть пройти обстеження, встановити правильний діагноз і почати своєчасне лікування;
Список питань, які варто поставити мамологу та онкологу, щоб переконатися у своєму діагнозі;
Експертні думки кращих фахівців в області онкології та мамології;
… і багато іншого.

woman with pink cancer awareness ribbon

Вся ця інформація направлена на те, щоб сили і пацієнтів, і медиків, і всіх небайдужих людей були максимально ефективно спрямовані на боротьбу і викорінення небезпечного онкологічного захворювання. Для того щоб жінка могла дізнатися, що робити, щоб максимально убезпечити себе від раку молочної залози, і не боялася лікуватися, якщо діагноз вже поставлений. Важливо не втрачати час, а мати доступ до максимально повної інформації і знати, куди звернутися за допомогою.

Благодійному фонду «КВІТНА» необхідні кошти для проведення інформаційних та рекламних кампаній про необхідність своєчасної діагностики, а також для просування актуальної інформації про рак молочної залози в соціальних мережах, медіа і в спеціалізованих спільнотах.

У той же час ми продовжуємо надавати адресну допомогу жінкам з раком молочної залози, які опинилися у складній життєвій ситуації і звернулися в наш Фонд за допомогою.

Допоможи нам рятувати українських жінок від одного з найстрашніших і масових онкологічних захворювань — раку молочної залози! Тисячі жінок, які пройдуть обстеження своєчасно, зможуть вилікуватися від цієї хвороби з твоєю допомогою. Допомагати так просто!

Документи

Команда КВІТНА

Уріель Штерн

Телеведучий, кулінар, засновник Благодійного фонду КВІТНА

Григорій Колодач

Директор Благодійного фонду КВІТНА

Світлана Карташева

Головний бухгалтер

Олена Петросюк

Головний спеціаліст зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ

Ірина Хевпа

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Вікторія Опіч

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Михайло Тарануха

Спеціаліст із просування і тех. підтримки