Kvitna_logo_preview    «КВІТНА» — Благодійний фонд з боротьби з раком молочної залози.

Наша місія — об’єднати зусилля і потенціал всього суспільства у боротьбі за здоров’я жінки. Скажімо «ні!» онкології грудей в Україні.

Кожна восьма жінка, яка проживає в Україні, у своєму житті зіштовхнеться зі страшним діагнозом — рак молочної залози.
Мета Благодійного фонду «КВІТНА» зробити так, щоб цей діагноз не став фатальним і був виявлений вчасно, тобто тоді, коли рак може бути діагностований на ранній стадії і успішно вилікуваний в Україні. Для цього Фонд веде постійну активну інформаційну діяльність.

На ресурсах фонду розміщені:
Інформація про профілактику раку молочної залози;
Принципи самоогляду молочної залози;
Правила проходження медичного обстеження молочної залози;
Перелік центральних і обласних медичних установ України, де жінки можуть пройти обстеження, встановити правильний діагноз і почати своєчасне лікування;
Список питань, які варто поставити мамологу та онкологу, щоб переконатися у своєму діагнозі;
Експертні думки кращих фахівців в області онкології та мамології;
… і багато іншого.

woman with pink cancer awareness ribbon

Вся ця інформація направлена на те, щоб сили і пацієнтів, і медиків, і всіх небайдужих людей були максимально ефективно спрямовані на боротьбу і викорінення небезпечного онкологічного захворювання. Для того щоб жінка могла дізнатися, що робити, щоб максимально убезпечити себе від раку молочної залози, і не боялася лікуватися, якщо діагноз вже поставлений. Важливо не втрачати час, а мати доступ до максимально повної інформації і знати, куди звернутися за допомогою.

Благодійному фонду «КВІТНА» необхідні кошти для проведення інформаційних та рекламних кампаній про необхідність своєчасної діагностики, а також для просування актуальної інформації про рак молочної залози в соціальних мережах, медіа і в спеціалізованих спільнотах.

У той же час ми продовжуємо надавати адресну допомогу жінкам з раком молочної залози, які опинилися у складній життєвій ситуації і звернулися в наш Фонд за допомогою.

Допоможи нам рятувати українських жінок від одного з найстрашніших і масових онкологічних захворювань — раку молочної залози! Тисячі жінок, які пройдуть обстеження своєчасно, зможуть вилікуватися від цієї хвороби з твоєю допомогою. Допомагати так просто!

Документи

Команда КВІТНА

Уріель Штерн

Засновник БФ «Квітна», засновник ГО «Небокрай», член правління Української асоціації професіоналів в сфері GR і лобістів, громадський діяч

Рівка Штерн

Співзасновниця БФ «Квітна»

Вєлкова О.В.

Директор Благодійного фонду «Квітна»

Світлана Карташева

Головний бухгалтер

Олена Петросюк

Головний спеціаліст зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ

Вікторія Опіч

Спеціаліст зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ