pasted-image-0

У травні минулого року Благодійний фонд «Квітна» запустив новий проєкт зі збереження здоров’я українців, створивши Пересувну Медичну Платформу.

Ідея створення Медичного центра на колесах виникла на початку повномасштабної війни, коли з’ясувалося, що у деяких населених пунктах жінки не мають доступу до медичного обстеження. Мова йде про зруйновані війною міста та про регіони, де проживає багато вимушених переселенців.

Наразі, завдяки нашому проєкту, у мешканок містечок та переселенок з’явилася можливість пройти повноцінне обстеження гінеколога та мамолога прямо на місці й абсолютно безкоштовно.

Платформа забезпечена генератором, баком із водою та холодильником для зберігання медпрепаратів. Лікарі роблять обстеження за допомогою сучасного апарату ультразвукової діагностики.

Першим населеним пунктом, куди завітала Платформа стала Біла Церква Київської області. Бажаючих обстежитися було стільки, що через деякий час ми знову повернулися в це місто.

Крім того, наш Медичний центр на колесах працював у Чернігові, Підгородньому Дніпропетровської області та у низці населених пунктах Київського регіону – у селищі Баришівка, селах Коржі, Паришків, місті Тараща та Гребінки. Кілька разів лікарі Платформи приймали пацієнток у Києві. На кожній локації Платформа була від 2 до 6 тижнів.

Загалом за рік роботи Пересувної Медичної Платформи обстеження мали змогу пройти тисячі жінок, деяких з них лікарі направили на термінове лікування чи операцію.

Приїзд Платформи став дійсно особливою та важливою подією в окремих містечках, де вишикувалися черги охочих пройти обстеження. Ми отримали багато подяк та позитивних відгуків від жінок і це надихає нас продовжувати нашу місію.

Отже, якщо Ваша громада потребує візиту лікарів Платформи подзвонить нам за номером +380 (67) 406 73 57 або напишіть на електрону адресу: fond@kvitna.org.

Зараз нас чекають громади Київської, Чернігівської, Черкаської та інших областей. Для того, щоб здійснити такі проєкти, БФ «Квітна» постійно шукає партнерів та меценатів для забезпечення постійної роботи Платформи. Якщо Ви б хотіли долучитися до наших ініціатив – дзвоніть: +380 (67) 406 73 57.

Добавить комментарий