logo-voda

Вода «3 Ключа» видобувається з верхньо-сарматського водоносного горизонту на глибині свердловина 117 метрів, який розташований в місцевості, де беруть початок джерела всесвітньовідомого Куяльницького лиману. Має чудовий смак і збалансований склад мінералів і корисних речовин, адже ії створює сама природа. Відсутність поблизу джерела промислових підприємств, а також глибина свердловини свідчать про високу якість видобутої води, і про ії первозданну чистоту.

Вода «3 Ключа» має досить низький рівень мінералізації, що дозволяє пити ії в необмеженій кількості без шкоди для здоров’я. За хімічним складом питна вода «3 Ключа» є хлоридно-гідрокарботною і магнієво-натрієвої, що дозволяє використовувати ії в приготуванні ароматних страв.

Вода «3 Ключа» газується і розливається у ПЕТ-пляшки об’ємом 0,5л і 1,5л. У ПЕТ бутлі об’ємом 3л і 5л вода розливається негазованої. Пляшки мають високу якість і захищають природну воду від сонячних променів.

Вода не має протипоказань, може вжитись людьми буль-якого віку і стану здоров’я. Сприяє процесам травлення, виводить шлаки і має загальне сприятливий вплив на організм людини. Якість продукції відповідає чинним стандартам і підтверджується сертифікатами відповідності і посвідченнями якості.

Регулярне вживання чистої питної води «3 Ключа» — запорука здоров’я та гарного настрою.

Ми складаємось з того, що ми п’ємо!

3 КЛЮЧА – вода для щоденного споживання і приготування їжі.
3 КЛЮЧА – вода, яка не утворює накип.
3 КЛЮЧА – вода, здобута в екологічно чистій місцевості.
3 КЛЮЧА – вода з низькими змістом солей і мікроелементів.
3 КЛЮЧА – вода, створена самою природою.
3 КЛЮЧА – вода з високою розчинювальною здатністю.
3 КЛЮЧА – вода, яка смакує.

10-voda

Добавить комментарий