Шановні Лікарі! Ми розуміємо, який на Вас щоденний тягар. Ми усвідомлюємо, наскільки складно рятувати життя. Саме тому КВІТНА запрошує Вас до співпраці. Заповніть контактну анкету , щоб ми могли краще із Вами познайомитися і співпрацювати.

Рак – хвороба, лікування якої не можна відкладати. Захворювання постійно прогресує, і будь-яка затримка може призвести до наступної, можливо, невиліковної стадії.

На етапі, коли діагноз уже встановлений і потрібно починати активно діяти, більшість жінок стикаються з тривіальною, і від цього ще страшнішою, проблемою: гроші. Видалення злоякісної пухлини в хорошій клініці коштує дуже дорого: від $45000 в Ізраїлі та $72000 в США. І у цю вартість ще не включені витрати на діагностику! Для середньостатистичної української сім’ї це — непідйомні суми.

В Україні теж є хороші лікарі, які давно й успішно практикують лікування раку молочної залози. Інша справа, що їх не так уже й багато – близько 500 онкологів на 160 000 хворих раком. Це 320 пацієнтів на 1 одного Лікаря! Лише вдумайтесь: ці цифри – людські життя!

Крім того, велика проблема – обладнання. Техніка, необхідна для лікування раку, коштує астрономічних грошей. Наприклад, вартість лінійного прискорювача (апарат для радіотерапії) – 12-15 млн. грн.

Ефективне лікування складається з трьох етапів: правильне діагностування, безпосередньо лікування (хірургія, променева, гормональна, або хіміотерапія) і реабілітація. На ранніх стадіях раку молочної залози найчастіше обирають хірургію – видаляють невелику частину залози або всю, а в окремих випадках – обидві.

Якщо лікування раку грудей починається вчасно – видаляти всю залозу зазвичай не потрібно, достатньо позбавитися захворювання локально.

Але навіть якщо жінка зайнялась проблемою вчасно і обрала українських лікарів – їй усе одно потрібні чималі суми. Вартість вітчизняного лікування суттєво нижча за закордонні прайси – ціна курсу стартує з $5000. І ми щодня бачимо у ЗМІ та соціальних мережах прохання допомогти.

На них реагує все менше людей. Хвороба прогресує, а людяність і віра атрофуються. Шкода, що не навпаки.

Благодійний фонд “Квітна” взяв собі за головне завдання зберегти та врятувати здоров’я якомога більшої кількості українок. Ми пояснюємо жінкам, як попередити рак грудей, ми підказуємо, як його вчасно діагностувати. І найголовніше – ми допомагаємо позбутися недуги.

Фонд співпрацює з найкращими лікарями, клініками, діагностичними центрами, з професійними психологами. Ми докладаємо багато зусиль, аби українські онкологи та маммологи мали найкраще обладнання, а жінки – можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу якомога оперативніше.