«Мене це не стосується», — так думає кожна жінка, коли ЗМІ публікують нову статистику захворювань раку молочної залози. Можливо, вона має рацію. Однак, рак грудей – абсолютний лідер серед злоякісних патологій українських жінок.

Статистику смертності можна було б суттєво знизити, якби жінки не обирали Фортуну за свого головного помічника. Панацеї від раку не існує, але є прості правила здоров’я – спорт, адекватне харчування, духовна гармонія. Елементарні речі. Проблема в головах: більшість вважає, ніби все перераховане не стосується раку молочної залози взагалі.

Завдання Фонду – пояснити українкам, що способів уберегти себе від раку – маса. Фонд регулярно влаштовує “пікніки здоров’я”, конференції про способи запобігання раку, фітнес-конвенції та багато інших заходів. Ми будемо багато говорити про те, що слідкувати за собою – це слідкувати не лише за зовнішнім виглядом, а й за внутрішнім станом.

“Мене це може стосуватись”, — ось що має пам’ятати кожна жінка, коли ЗМІ публікують нову статистику захворювань на рак молочної залози. “Ви можете цього уникнути”, — ось що пояснює Фонд. Фортуна спроможна абсолютно на все, але без Вашої допомоги – ні на що.