poster breast cancer awareness month with ribbon vector illustration design

Український бренд комфортного одягу для спорту і фітнесу «KAZE sport» підтримав Всесвітню ініціативу з боротьби з раком молочної залози. Цього року бренд підтримав роботу Благодійного фонду «Квітна».

З 24 жовтня до 3 листопада з кожної покупки «KAZE sport» надсилатиме 10% від суми на розрахунковий рахунок БФ «Квітна». Таким чином долучитися до благодійної ініціативи бренду може кожен. Придбавши якісний і зручний одяг для спорту, Ви автоматично робите донат на допомогу жінкам з діагнозом рак молочної залози. Обрати комплект для себе та приєднатися до проекту можна за посиланням.

Крім того, бренд створив мотиваційно-освітнє відео для того, аби нагадати жінкам про важливість щорічних оглядів у мамолога. Так важливо турбуватися про себе, займатися своїм тілом, волоссям, шкірою та дбати про зовнішній вигляд. Але краса починається зі здоров’я, тому бренд закликає кожну жінку в першу чергу зробити обстеження у мамолога, провести мамографію чи УЗД за показаннями, впевнитися у своєму здоров’ї та продовжувати жити своє найкраще життя.

Нагадаємо, «KAZE sport» — український бренд, що народився в Одесі, а зараз у їхніх комплектах займаються спортом дівчата по всьому світу. «KAZE sport» спеціалізується на виготовленні та продажі комфортного одягу для фітнесу і спорту для жінок з абсолютно різними фігурами – від ХS до 4XL. Адже кожна заслуговує на особливе ставлення.

Добавить комментарий