2023-10-28 13.33.58

Всесвітньо відомий бренд догляду за волоссям, бровами та віями RevitaLash® Cosmetics продовжує турбуватися про жінок, які проходять різні етапи лікування від раку молочної залози, в тому числі хіміотерапію. Пацієнтки клініки VERUM EXPERT CLINIC упродовж жовтня безкоштовно отримують засоби для відновлення вій та брів цього бренду.

«Ми не могли стояти осторонь цієї активності, і з задоволенням підтримали ініціативу бренду RevitaLash та БФ «Квітна». Кожна жінка хоче почуватися красивою, не зважаючи на те, який період життя вона проживає. Наші пацієнтки, які приходять на курс хіміотерапії, отримують засоби для покращення росту брів і вій. Кожна з жінок з такою радістю і вдячністю сприйняла цей подарунок, у них покращується настрій, з’являється посмішка на обличчі, а гарні емоції завжди тільки позитивно впливають на будь-яке лікування», — зазначила виконавчий директор клініки VERUM EXPERT CLINIC Марія Оснос.

2023-10-28 13.39.37

Крім того, всі відвідувачки клініки VERUM EXPERT CLINIC можуть взяти інформаційну листівку з правилами проведення самообстеження молочних залоз, а також ознайомитися з історією бренду RevitaLash® Cosmetics, який упродовж всієї своєї діяльності турбується про тих, хто зіштовхнувся з РМЗ.

2023-10-28 13.46.20

Крім того, бренд RevitaLash® Cosmetics цього року зробив благодійний внесок для фонду «Квітна», спрямований на лікування жінок з раком молочної залози, а також підтримку роботи Пересувної медичної платформи в Україні.

Нагадаємо, що першопричина заснування компанії RevitaLash® Cosmetics 一 це кохання подружньої пари й величезне бажання чоловіка допомогти дружині почуватися більш привабливою під час її відважної боротьби з раком молочної залози.

Дотримуючись обітниці Eternally Pink, бренд вшановує сміливість і силу духу своєї співзасновниці Ґейл Брінкенгофф та інших жінок по всьому світу, які зіштовхнулися з цією хворобою. Компанія RevitaLash® Cosmetics робить внески в фонди боротьби з раком упродовж всього року та щороку проводить програму Greater Giving, яка присвячена Всесвітньому місяцю поінформованості про рак грудей.

Добавить комментарий