1

Благодійний фонд «Квітна» придбав медикаменти для лікування хворої на рак молочної залози Галини Ковальової у листопаді. На наступний місяць вартість терапії склала 11260,53 грн.

Вже майже рік Благодійному фонду “Квітна” вдається оплачувати медикаменти для Галини Ковальової. Жінка має рак молочної залози, цукровий діабет та захворювання серця.

Фонд висловлює щиру вдячність брендам та небайдужим людям, які долучаються до збору коштів та допомагають у лікуванні жінок. Зокрема, в цьому місяці завдяки бренду iS CLINICAL Ukraine нам вдалося придбати необхідні ліки для пані Галини.

Майже два роки жінка тимчасово живе в Дніпрі, адже росіяни вщент зруйнували її домівку та повністю знищили все майно. Коштів на лікування онкологічного захворювання та підтримку роботи організму жінка не має. Тому благодійна допомога в прямому сенсі слова рятує її життя.

Наразі хвороба поки не відступає, але Галина має гарні шанси досягнути ремісії. Тож їй і надалі потрібна фінансова допомога на придбання ліків.

photo_2023-10-31 13.19.47

Здійснити благодійний внесок на лікування Галини Клвальової можна кількома способами:

  • LiqPay на сайті БФ “Квітна”. Переходьте за посиланням: Галина Ковальова — Kvitna (https://kvitna.org/9053-galina-kovalova.html) і натискайте “Допомогти”;
  • Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Галина Ковальова”: UA193052990000026005026805254.

Добавить комментарий