лист

Піклуватися про своє жіноче здоров’я потрібно не лише у жовтні, коли весь світ відзначає місяць обізнаності про рак молочної залози. Ми переконані, що дбати про себе необхідно завжди – у будь-який місяць року, день тижня і незважаючи на всі випробування та складнощі, навіть під час війни. Ми пропонуємо вам згадати наші досягнення за листопад 2023 року.

З 16 жовтня по 7 листопада 2023 року Пересувна медична платформа проводила обстеження в місті Чернігові. За цей час пройти базовий чек-ап жіночого здоровʼя змогли 442 жінки. Робота Пересувної медичної платформи у Чернігові стала можливою завдяки співпраці з косметичною компанією Avon Україна.

Благодійний фонд «Квітна» придбав медикаменти для лікування хворої на рак молочної залози Галини Ковальової у листопаді. На цей місяць вартість терапії склала 11 260,53 грн.

Підопічна Благодійного фонду «Квітна» Тетяна Омельченко отримала необхідні їй медикаменти для продовження лікування раку молочної залози у листопаді. Наприкінці жовтня нам вдалося придбати всі необхідні препарати на суму 20 815, 83 грн.

Благодійний фонд «Квітна» підписав меморандум про співпрацю з МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

У цьому місяці на сайті БФ «Квітна» було розміщено матеріал «Ми ще багато маємо чого зробити», в якому підопічна БФ «Квітна» Наталія Морозовська розказала про свій шлях лікування від РМЗ.

У листопаді на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 16 058,64 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання медикаментів – 27 044 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий