груд

Заключний місяць року був наповнений важливими подіями та досягненнями БФ «Квітна». Ми дуже вдячні кожному, хто упродовж всього року та у грудні зокрема долучився до наших ініціатив, допоміг фінансово підопічним, став партнером Фонду, підтримав нашу діяльність та просто поділився корисним постом «Квітна» у соціальних мережах. Саме у єдності сила українців та наша можливість боротися з усіма викликами та випробуваннями.

Благодійний фонд «Квітна» за підтримки бренду SVAKOM передав чергову партію розхідних матеріалів для лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Національного інституту раку України. Це придбання стало можливим завдяки проведенню благодійної кампанії бренду товарів для інтимного здоров’я SVAKOM у 2021–2022 році. На жаль, початок повномасштабного вторгнення завадив одразу й у повному обсязі реалізувати благодійну співпрацю. Та головне, що незважаючи ні на що, мета ініціативи — допомога НІР — була реалізована.

В середині грудня завершився прийом відвідувачок в Пересувній медичній платформі «Квітна» на Дніпропетровщині. Цього разу клініка жіночого здоров’я працювала у містечку Підгородне. Упродовж 12 днів медики Пересувної медичної платформи без упину працювали, проводячи безкоштовні обстеження для жінок міста та сусідніх громад. Таким чином, медичні послуги було надано 261 пацієнтці. Варто зазначити, що після проходження обстежень 6 жінок були направлені на термінове лікування, зокрема й оперативне, та вже встигли його отримати. Зараз Дніпропетровщина — регіон, що активно приймає вимушених переселенців з найгарячіших точок України. Саме тому нам було так важливо провести обстеження саме в цій області. Не зважаючи на складні погодні та дорожні умови, фонду «Квітна» все ж вдалося доставити Платформу до місця прийому. Дорогою до локації сталася транспортна пригода, та завдяки військовим, що допомагали у пересуванні Платформи, вдалося уникнути загрозливих наслідків та все ж вчасно та у повному обсязі розпочати прийом пацієнток.

У грудні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 19 644,93 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання медикаментів – 28 695,02 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий