854797d8-5868-4ab7-bfca-2b507a4b204f

Як розповів засновник Фонду Уріель Штерн: «Ще не настало літо, але треба готуватися до можливої енергетичної «зими». Ми з командою провели нараду, як підготувати нашу Мобільну Медичну Платформу до серйозних перебоїв електрики в різних містах України».

Співробітники Фонду вже підготували до безперебійного живлення генератор 7.5 KW та Starlink для можливості оперативної реєстрації пацієнтів.

У планах – встановити додатковий бак бензину, забезпечити Платформу якісним кабелем для заряджання щонайменше 10 телефонів та придбати додаткове медичне обладнання для надання екстреної допомоги.

Таким чином, якщо на території Вашої громади є перебої з електропостачанням це абсолютно не завадить роботі Платформи. Жінки як і раніше отримають змогу зробити первинний чек-ап навіть в умовах аварійних відключень світла чи повних блекаутів.

Голови громад, керівники організацій та керівництво міст і селищ можуть подавати заявки на приїзд Платформи через електронну пошту: fond@kvitna.org або зателефонувати за телефоном: +380 (67) 406 73 57. Наші спеціалісти готові відповісти на всі ваші питання та надати докладну інформацію.

Добавить комментарий