_MG_2050

26 січня об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН пройде прес-конференція на тему «Благодійність як спосіб боротьби з онкологією».

Благодійність як спосіб боротьби з онкологією розкривається у трьох життєво важливих аспектах – це знання про способи попередження онкологічних захворювань, інформація про профілактику та створення високого рівня соціальної відповідальності державних і комерційних організацій. Саме ці три аспекти необхідно максимально розвивати за рахунок благодійної підтримки, оскільки на державному рівні вони практично відсутні. І лише цільова допомога повинна йти на уточнення діагнозу та лікування хворих.

У 2016 році в Україні з’явився Благодійний фонд, який займається боротьбою з раком молочної залози, найпоширенішою і смертельно небезпечною онкологією серед жінок.

Медики і вчені всього світу наполягають, що онкологія молочної залози — одна з небагатьох, які можна вилікувати повністю. Головна умова — своєчасна діагностика і негайний початок лікування. А для цього потрібно знати про проблему і про способи її вирішення. Благодійний фонд «Квітна» запускає повномасштабні інформаційно-просвітницькі кампанії із залученням зірок, лідерів думок, організацій і всіх жінок. Проекти спрямовані на зниження поширення онкології молочної залози в Україні. Рак — не вирок, якщо його виявити на ранній стадії і вчасно звернутися до фахівців.

Учасники:

Уріель Штерн, засновник БФ «Квітна», відомий телеведучий, автор кулінарних програм;

Григорій Колодач, директор БФ «Квітна»;

Семен Каліка, постійний партнер-благодійник Фонду, засновник компанії «Векка».

Ірина Арсентьєва – мама 12 дітей, яка завдяки допомозі Фонду завершила агресивне лікування від раку молочної залози та продовжує необхідну терапію.

Також у залі будуть представники компанії Chicardi, яка стала партнером Фонду у боротьбі з небезпечною хворобою.

Добавить комментарий