IMG_3888-290x270

Юлія Маліченко, 28-річна матір-одиначка, вимушено призупинила індивідуальне обстеження через хворобу  трирічного сина. Однак, одразу після одужання дитини Юлія продовжить лікуватись.

БФ «Квітна» та Юлія висловлюють вдячність усім, хто доклався до фінансової допомоги та її підтримки.

«У Запоріжжі лікарі сказали, що потрібно видаляти повністю груди, тому що у мене маленький розмір і тільки видалення може мені допомогти. Мене це, звичайно, лякає. Тому я приїхала до Києва, і, слава Богу, знайшла фонд «Квітна», за допомогою якого пройшла консультації в декількох клініках».

Кругла сирота Юлія є єдиним опікуном свого сина.  У Запоріжжі дівчина живе зі своєю 76-річною бабусею, маленьким синочком Джаспером і собакою. Батько Юлії трагічно загинув в автокатастрофі. Мама померла п’ять років тому від раку. У батька Джаспера сьогодні інша сім’я. Малюкові 20 грудня виповниться три рочки.

Нагадаємо, що в перших числах грудня 2016 року в Благодійний фонд «Квітна» звернулася молода дівчина із Запоріжжя — 28-річна Юлія Маліченко. Юля на собі особисто відчула, що таке почути страшний діагноз — рак молочної залози.

Попереду у Юлії важлива процедура. Раніше БФ «Квітна» організував Юлії Маліченко декілька обстежень, проведення усіх необхідних аналізів та процедур. Наразі лікарі встановлюють остаточний коректний діагноз, щоб не нашкодити пацієнтці. 19 січня 2017 року жінка була на огляді, наступне обстеження та проведення усіх необхідних аналізів і процедур призначено на лютий 2017 року. Усі витрати, пов’язані з обстеженнями та аналізами для встановлення коректного діагнозу, покриває фонд «Квітна» завдяки вашій допомозі.

Добавить комментарий