Василиса Фролова

Популярна українська теле- радіоведуча Василиса Фролова відгукнулася на заклик Благодійного фонду «Квітна», який займається боротьбою з раком молочної залози, та взяла участь у соціальній кампанії — Обіцяй собі берегти себе.

Проект має на меті сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і навчити жінок піклуватися про своє здоров’я до того як рак на горі свисне.

«Сходи до мамолога — збережи життя!» — основний месcедж проекту. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може виявити захворювання на ранній стадії, вилікувати і жити щасливим та здоровим життям — без раку молочної залози. Рак виліковний, якщо його виявити вчасно!

«Якщо я хоч чимось можу бути корисна, я з радістю підтримую хороші ініціативи, — прокоментувала Василиса Фролова. — Мабуть, немає жодної української родини, якої б не торкнулася ця страшна хвороба. Якщо тільки уявити, що щодня гинуть 18 українок, тільки від раку молочної залози — у мене немає слів. Що тут говорити? Ідіть і перевіряйтеся «.

Василиса Фролова також розповіла про свій досвід відвідування мамолога: «Скажу відверто, огляд гінеколога я проводжу частіше. Але в обов’язковий плановий щорічний огляд всього організму я тепер додала і відвідування мамолога раз на півроку.

Процедура займає 5 хвилин, і це чисте задоволення. Ходити на планові огляди — це як чистити зуби — просто потрібно це прийняти і зрозуміти, що своєчасна діагностика продовжить життя «.

Джерело: Івона

Добавить комментарий