Анастасія Васильцова

У Благодійний фонд «Квітна» звернулася 26-річна Анастасія Васильцова. 18 травня 2017 року їй встановили страшний діагноз — рак молочної залози. Дівчина живе у Кіровоградській області, виховує двох дітей і самостійно оплатити дороге лікування у неї просто немає можливості.

Близько півроку тому Анастасія виявила невелике ущільнення в лівій молочній залозі, але вирішила, що це рубець, що залишився після видалення фурункула. За короткий проміжок часу з’явилися ще два ущільнення, і Анастасія звернулася за консультацією до лікаря в місті Кропивницький. Під час обстеження було виявлено кісту в яєчнику і фіброаденоми лівої молочної залози. Після лікування кісти ущільнення збільшилися, і дівчину направили на додаткове обстеження до мамолога. Там уже було виявлено чотири ущільнення і проведено біопсію.

11 травня 2017 року Насті провели секторальну операцію лівої молочної залози, а матеріал відправили на цитологічне дослідження. І через вісім днів нестерпного очікування результату дівчині повідомили шокуючу новину, пухлини — злоякісні. Через тиждень підтвердили, що у неї рак на початковій стадії і необхідно пройти дообстеження — комп’ютерну томографію, а пізніше — операцію з видалення лівої молочної залози і іммуногістологічне дослідження. КТ показала метастази в інтрамаммарні лімфовузли лівої молочної залози і акселярні лімфовузли зліва, а також поодинокі вузлики в легенях. І лікар змінив тактику лікування, призначивши хіміотерапію.

25 травня в місті Дніпро Анастасія Васильцова пройшла додаткову консультацію онкохірурга, який призначив їй чотири процедури хіміотерапії та операцію з повного видалення молочної залози.

vasyltsova

Сьогодні молода жінка в розпачі — вона єдиний годувальник у сім’ї, а вдома чекають двоє маленьких дітей — 6-річна донька Аня і 4-річний син Ярослав. Восени Аня йде у перший клас і мріє вперше переступити поріг школи за руку з мамою.

Допомогти жінці можна тут.

Чоловік Насті Віталій активно шукає роботу. Але, на жаль, поки він не може фінансово допомогти дружині вести боротьбу зі страшною хворобою.

На початку червня Настя пройшла додаткове обстеження в Києві, а на 22 червня заплановані усі необхідні аналізи та дослідження у столичній клініці.

Після цього молодій жінці життєво необхідно пройти чотири курси хіміотерапії, після якої буде повторне обстеження та проведення операції. Яким буде подальше лікування — лікарі зможуть точно сказати вже після операції.

Ми закликаємо всіх відгукнутися і допомогти врятувати життя молодої мами двох дітей!

Допоможіть Анастасії Васильцовій перемогти рак!

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛІКАРСЬКИХ ВИПИСОК-ДОСЛІДЖЕНЬ-ДІАГНОЗІВ І ОБСТЕЖЕНЬ

Також по темі:

Добавить комментарий