b5a88043d671fc0649ceb301eac06525

10 червня о 15:00 Ірина Арсентьєва, мама 12-ти дітей, яка перемогла рак, візьме участь у семінарі провідного психотерапевта України — Тіни Берадзе «Я обираю життя. Психологія як джерело надії!» та представить на ньому «Школу Квітни». Семінар відбудеться за адресою: Київ, пр. Перемоги, 84

Цей захід — для людей, які отримали онкологічний діагноз, їх родичів і друзів, які зіштовхнулися з діагнозом «рак», а також фахівців, які працюють у сфері психологічної допомоги онкохворим.

Ірина Арсентьєва поділиться власним досвідом боротьби з недугою, розповість практичні поради та навчить як реагувати родині людини, яка почула діагноз і що робити аби не впадати у розпач, а спільними зусиллями долати перешкоди.

«Коли мені поставили діагноз рак і підтвердили його в чотирьох клініках, мені було важливо побачити позитивний приклад і поспілкуватися з тим, хто зміг впоратися з бідою. Я читала, що співачка Євгенія Власова пройшла через це випробування і одужала. Ми з дітьми намагалися шукати її через Фейсбук, але знайти не вдалося… А поспілкуватися з кимось було просто життєво необхідно, щоб побачити світло в кінці тонеля», — розповідає Ірина Арсентьєва.

На семінарі ви також отримаєте відповіді, як зробити осмислений вибір на користь якості життя, не ізолюватися від навколишнього світу, і не ховатися під маскою позитивного мислення, а просити допомоги у близьких і друзів.

Участь у заході абсолютно безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Добавить комментарий