SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_POPLAVSKA_PREVIEW-2

Марина Поплавська, відома актриса «Дизель Студіо», взяла участь у соціальній ініціативі Благодійного фонду Квітна з боротьби з раком молочної залози «Обіцяй собі берегти себе». У грудні актриса звернулася до українок із закликом «Сходи до мамолога — збережи життя», а також розповіла про свої секрети збереження здоров’я, гарного самопочуття та відмінного настрою.

— Що для Вас означає бути здоровою жінкою?

— Перш за все, це жінка, яка піклується про себе. І не тільки тоді, коли потрібно звертатися до лікарів. Спосіб життя — ось запорука нашого здоров’я. Зберегти його в наших реаліях з екологічними проблемами, графіком роботи, невисипанням і неправильним харчуванням дуже складно.

А жінці дуже важливо бути красивою, можливо це тільки при гарній фізичній формі, відмінному здоров’ї та душевній гармонії. Все це в комплексі і дає результат. Тому не потрібно боятися для профілактики відвідувати фахівців, які допомагають нам зберегти якомога довше красу і здоров’я — пульмонологів, гінекологів, мамологів, ендокринологів. Зараз така кількість медичних установ і фахівців, що завжди можна знайти варіант, який підійде саме Вам. Головне не махнути на себе рукою.

— А як щодо Вас, Ви регулярно робите медичні обстеження?

Звичайно! Я дуже скрупульозно ставлюся до себе, свого здоров’я. Прислухаюся до свого організму.

— У «Дизель Шоу» дуже щільний гастрольний графік, велика завантаженість, напружений темп життя. Як з цим справляєтеся? Як тримайте себе в тонусі, бадьорості, гарному настрої? Адже на сцені глядач чекає від Вас саме цього.

Переїзди з міста в місто, крім того, що втомлюють, несуть й інші навантаження. Це зміна води, повітря, клімату. Під час гастролей складно стежити за правильним харчуванням. Доводиться їсти не за звичним графіком і не те, що потрібно здоровому організму. У насичених гастрольних турах організм отримує велике навантаження, з яким організму часом самостійно не впоратися. Щоб уникнути проблем в майбутньому, я за першої можливості йду до фахівців.

Одного разу один шанований мною лікар сказав, що основною складовою здоров’я є сон. Нам просто життєво необхідно висипатися. Хронічний недосип може спровокувати безліч проблем, серйозних, з обміном речовин і в цілому з жіночим здоров’ям. Адже саме під час сну виробляється жіночий гормон мелатонін, який захищає нас від стресу і передчасного старіння. Тому важливо лягати спати о 22.00 і відпочивати 8 годин.

Ще один секрет здоров’я — позитивне мислення, легке ставлення до життя. Як стверджують довгожителі — не потрібно нервувати з кожного приводу.

— Чи є у Вас якісь правила, яким Ви ніколи не зраджуєте, не дивлячись на графік і гастролі?

Не можу цим похвалитися. У нас дуже багато виступів, які закінчуються пізно. Який тут графік? Але після концертів обов’язково влаштовую собі «правильні» дні.

— Який Ваш ідеальний відпочинок?

В ідеалі — виспатися і нічого не робити хоча б декілька днів. Із задоволенням плаваю в басейні. Ну а найкращий для мене відпочинок — це море.

Ви відвідували мамолога?

Робила скринінг. Звичайно, перед походом до лікаря переживала, боялася. А потім просто зібралася і пішла.

— Чи зустрічалися Ви з онкологічним діагнозом у знайомих?

Моя сім’я зіштовхнулася з цим захворюванням. Це горе. Щоб боротися з хворобою, необхідна підтримка близьких, правильна реакція самого хворого і його бажання жити. Головне — це віра. Потрапляючи в біду, люди часто приходять до Бога. Віра їх окрилює, дає сили і впевненість. Після першої реакції, істерики, приходить осмислення проблеми і знаходяться шляхи її вирішення. І тут важливо повірити своєму лікареві, слідувати його порадам і не боятися.

Що стосується проекту, чому вирішили погодитися?

— По-перше, я жінка. По-друге, багато жінок дивляться і люблять наше «Дизель Шоу». Серед них є і ті, хто переживає такі проблеми. Хочеться підтримати їх і показати своїм прикладом, що краще профілактика, ніж лікування. Наше «Дизель Шоу» завжди заряджає позитивом і допомагає людям справлятися з життєвими труднощами. Свій випадок нещодавно розповів наш шанувальник з Івано-Франківська.

«Дизель Шоу» йде по п’ятницях, а його компанія в цей день ходить в баню. Чоловік зазвичай любить посидіти, випити, але не в п’ятницю. Цей день він називає «чистим» і в цей день не вживає спиртного. Каже: «Щоб жарти розуміти, потрібно бути тверезим. Вони мені стільки емоцій дарують, що це крутіше, ніж напитися».

— Чи вважаєте, важливо, щоб відомі люди розповідали про такий?

Відомі люди повинні подавати хороший приклад. Це найбільш правильна конвертація популярності! Якщо я своїм вчинком допоможу комусь стати здоровим, буду дуже щаслива. Дай Бог всім здоров’я і миру.

Добавить комментарий