IMG_6008

Акція No Bra Day, яка пройшла в Україні з ініціативи бренду жіночого одягу «GriDress» та за участю Благодійного фонду «Квітна», зібрала 50 400 гривень. Кошти збиралися на підтримку соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе» і в кінці листопада були передані до Фонду.

«Ця сума — можливість донести до ще більшої кількості наших прекрасних українок дуже просте і дуже важливе розуміння — щорічний візит до мамолога може врятувати життя. І я дуже радий, що бізнес приєднується до таких проектів, проводить такі ініціативи й акції», — сказав засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн.

У жовтні 2017 року в світі пройшов сьомий No Bra Day. У цей день все більше і більше дівчат відмовляються від бюстгальтера з метою привернення уваги до проблеми захворювання на рак молочної залози. Спеціально до цієї дати бренд Gridress випустив лімітовану серію светрів, кошти від продажу яких були передані у благодійний фонд «Квітна».

«Завдяки кожній з дівчат, що купила светр, блогерам, які підтримали наш проект і шоурумам, нам вдалося зробити маленьке диво, а саме зібрати 50 400 для Фонду», — розповідає Карина Гришко, засновник GriDress.

Вся сума, зібрана завдяки цій акції, буде спрямована на підтримку проекту «Обіцяй собі берегти себе», в рамках якої відомі жінки нашої країни звертаються до всіх із закликом стежити за здоров’ям і берегти себе.

Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики захворювань грудей, в тому числі онкологічних, і навчити жінок піклуватися про своє здоров’я. «Сходи до мамолога — збережи життя!» — основний месcедж проекту. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може переконатися у своєму здоров’ї, або виявити захворювання на ранній стадії, вилікуватися і жити щасливим здоровим життям — без раку молочної залози. Рак виліковний, якщо його виявити вчасно!

Добавить комментарий