1

Zhilyova Lingerie запускає проект на підтримку українського благодійного фонду «Квітна» з боротьби з раком молочної залози.

Щорічно тисячі українок чують від лікарів діагноз «рак молочної залози», який може стати фатальним через пізню діагностику. «Я давно хотіла долучитися до цієї проблеми публічно», — розповідає засновниця бренду Zhilyova Lingerie Валерія Жільова.

«Як бренд і як команда однодумців, ми не можемо залишатися осторонь цього питання, і навпаки — прагнемо допомогти, використовуючи доступні нам важелі впливу».

Щомісяця Zhilyova Lingerie буде перераховувати 10% від продажів комплектів Stella in Black і Stella in Blue, які є одними з найбільш популярних моделей, на користь українського благодійного фонду «Квітна».

«Квітна» прагне об’єднати і спрямувати зусилля всього суспільства на боротьбу з раком молочної залози, і головний акцент робить на тому, щоб поширювати інформацію та пояснювати важливість ранньої діагностики раку. При регулярних візитах до мамолога ймовірність вчасно помітити новоутворення, вилікувати жінку і врятувати її життя стає у багато разів вищою.

З важливістю усвідомленого підходу до свого здоров’я бренд Zhilyova Lingerie зіткнувся і з власного досвіду. Одна з дівчат, з якими вони співпрацюють, виявила рак грудей на ранній стадії — і, на щастя, саме завдяки своєчасній діагностиці її вдалося вилікувати. «Ми всією командою за неї переживали і дуже раді, що зараз вона в повному порядку, — розповідає Валерія Жільова. — Ця історія лише зміцнила нашу впевненість у тому, що про рак грудей необхідно говорити, з ним можна і потрібно боротися в національних масштабах. Запуск нашої соціальної ініціативи — закономірний крок, який допоможе нам безпосередньо в цьому брати участь».

Проект уже запущений в шоурумі та онлайн-магазині Zhilyova Lingerie: на білизну, 10% від продажу якого перераховується на користь фонду, нанесено логотип «Квітна».

2 3 4 6 12

Добавить комментарий