phoenix_cancer_clinical_trials

Вчені університету штату Мічиган розробили вірусоподібну частинку, відому як Qβ, яка зможе генерувати протизапальну імунну відповідь у організмі і діятиме як нова вакцина для лікування раку.

Проект, який фінансується за рахунок гранту у розмірі 2,4 мільйонів доларів США від Національного інституту раку, буде підтримувати розробку вакцини для захисту тварин від ракових клітин, які наразі не піддаються лікуванню.

«Цей грант є унікальним, оскільки концентрується на розробці нової протиракової імунотерапії, побудованої на співпраці між коледжами природничих наук, інженерної та ветеринарної медицини», — сказав Сюефей Хуан, професор хімії в Коледжі природничих наук, професор МГУ, а також біомедична інженерія в інженерному коледжі. «Його метою є встановлення нового методу лікування раку, що доповнює поточну хіміо- та радіотерапію».

Дослідники використають кристалічну структуру Qβ для розробки мутацій, які можуть зменшити токсичні антитіла та підсилювати бажані клітини, які також можуть знищувати ракові клітини.

Це стане першим випробуванням такого роду, використовуючи моделі вакцин на базі TACA.

«Всебічне дослідження та лікування раку є основною галуззю досліджень нашого коледжу, і це проривне дослідження може стати відповіддю на багато невідповідних потреб у лікуванні раку в ветеринарії та медицині», — сказав Юзбасіян-Гуркан.

Найбільш руйнівні пухлини пригнічують імунну систему шляхом приховування білків, що заважає сигналам, які, як правило, викликають імунну реакцію. Щоб полегшити це, дослідники зосереджують увагу на особливому антигені, який присутній у різних типах ракових клітин, і часто це переважає навіть традиційну хіміотерапевтичну процедуру.

Ця вакцина спочатку буде використана для лікування раку в собак та зосереджена на остеосаркомах, що є складною пухлиною кісток у собак та людей.

«Наша вакцина дозволить зменшити ріст пухлини і захистити пацієнта від розвитку пухлини та перепланування», — пояснив Хуан. «Якщо ми зможемо ще більше зрозуміти зв’язки між структурними особливостями формувань Qβ-TACA та протипухлинним імунітетом, ми можемо зробити стійкий вплив на розробку ракових вакцин».

Це дослідження також підкреслює критичну роль ветеринарної медицини при дослідженні раку.

«Спонтанні захворювання на рак у собак та котів є справжнім тестом на підхід до вакцини проти раку», — сказав Юзбасіян-Гуркан. «Це лише один з прикладів багатьох способів, за якими ветеринарні та медичні дослідження сприяють один одному».

Джерело

Добавить комментарий