illusor 1

Жовтень – місяць боротьби з раком молочних залоз, місяць, коли всі соціально-свідомі організації й суспільство в цілому акумулюються довкола питання здоров’я жінок. Однією із таких організацій є й український бренд декоративної мінеральної косметики ILLUSOR, який розпочав соціальну кампанію, виручені кошти від якої будуть передані Благодійному фонду «Квітна» на боротьбу з раком молочної залози.

Щороку кількість хворих на рак грудей збільшується, проте у випадку ранньої діагностики захворювання, жінки з РМЗ мають гарні шанси на одужання. Тому найефективнішим способом боротьби з хворобою є: регулярне обстеження, інформування та профілактика захворювання.

«У щоденному вирі подій завжди знаходиться щось важливіше, або більш термінове, ніж черговий візит до мамолога. Ми помиляємось, вважаючи, що здоровий спосіб життя та молодість надійно захищають нас від раку. Не існує імунітету до цієї підступної хвороби. Ми впевнені, що життєво важливо для кожної жінки бути на сторожі, регулярно обстежуватись, бо ціна недбалості занадто висока. Наше тіло варте любові та піклування, воно в нас єдине, ­– Анна Москаленко, засновниця бренду ILLUSOR, – Щоб допомогти хворим жінкам з РМЗ та надихнути здорових бути уважними до свого організму, ми розпочинаємо соціальну кампанію. З 1 до 31 жовтня 2018 року, з кожної проданої одиниці мінеральної пудри ILLUSOR ми перерахуємо 50 грн  у фонд боротьби з раком молочної залози «Квітна».

Проект вже запущено в онлайн-магазині ILLUSOR: мінеральні пудри, 50 грн від продажу яких перераховується на користь фонду, відмічені символом «Рожева Стрічка».

illusor 2 illusor 3

Придбати мінеральну косметику можна в шоу-румі ILLUSOR або на інтернет-платформах бренду:

Сайт: https://illusor-ua.com/
Instagram: https://www.instagram.com/illusor_ua/  
Facebook: https://www.facebook.com/illusor.ua/

 

Добавить комментарий