3

Благодійний фонд «Квітна» став учасником незалежного рейтингу благодійників 2018 року, чим підтвердив прозорість та відкритість своєї роботи.

Тепер інформацію про фонд «Квітна» можна знайти на інтерактивній карті благодійних та громадських організацій, які дбають про підзвітність.

1

У рамках Рейтингу 2017 відзвітовані видатки учасників за 2016 рік склали 1,8 млрд грн. Це кожна четверта гривня всіх витрат благодійних організацій в Україні. Ми підтримуємо власним прикладом розвиток відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва.

2

Нагадаємо, Національний рейтинг благодійників – професійний незалежний рейтинг благодійних організацій, які оприлюднюють свої річні податкові звіти. Це унікальна можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності на всеукраїнському рівні. До участі запрошуються усі благодійні фонди – від невеликих до найбільших. Рейтингування проводиться у чотирьох категоріях за обсягами благодійного бюджету. Приєднуйтесь до Рейтингу, щоб потрапити на Карту благодійності та завоювати довіру донорів, партнерів і громад.

 

Добавить комментарий