ЛИФ 5

Благодійний фонд «Квітна» спільно з українським брендом білизни «Leaf» розпочали спільну акцію «Будь собою, ти ідеальна!», що приурочена до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Цією акцією організатори кампанії звертають увагу жінок на необхідності профілактики хвороби й дарують комплект вишуканої та комфортної білизни «Анемона» від «Leaf». 

«Я вважаю, що турбота про своє здоров’я ­– це надважливо і має завжди бути на першому місці», – розповідає  Ольга Половко, засновник бренду Leaf. 

«Анемона» – новий вишуканий гарнітур, створений з витонченого мережива та ніжної сітки, для найчутливішої жіночої шкіри.
Leaf 1Leaf 2
Позмагатися за неймовірно гарний комплект білизни можна з 18 до 25 жовтня 2018 року у Facebook на офіційній сторінці Фонду. Для цього потрібно вподобати канал «Квитна» в Telegram і «Leaf» у Facebook та відповісти на питання під акційним повідомленням: «Коли жінка повинна робити симоогляд молочних залоз?».

Ім’я переможця буде визначено за допомогою платформи Woobox й оголошено 25 жовтня 2018 року Благодійним фондом «Квітна» у Telegram-каналі.

Нагадаємо, що 20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Хоча ця хвороба є лідером серед жіночих онкологічних захворювань, при ранній діагностиці шанси на одужання сягають 96%, тому Благодійний фонд «Квітна» закликає всіх жінок регулярно робити самообстеження, скринінги молочних залоз та бути уважними до свого здоров’я.

Добавить комментарий