4 (1)

Експерти в області дієтології назвали продукти, які бадьорять організм сильніше кави, даючи більш довгий ефект.

Продукт перший: авокадо. У ньому міститься велика концентрація пантотенової кислоти. Дана речовина активізує переробку калорій організмом в енергію. Крім того, завдяки харчовим волокнам авокадо стабілізує рівень цукру в крові, що важливо для тривалого почуття бадьорості.

4(2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукт другий: банани. Один з кращих джерел вуглеводів в раціоні. Вуглеводи дають енергію, при цьому в бананах достатньо інших мікроелементів, щоб вважати цей вуглеводний фрукт доречним і корисним для харчування. Банани, наприклад, відновлюють м’язову тканину.

4(3)

Продукт третій: темний шоколад. У темному шоколаді містяться такі речовини як: флавоноїди та сполучення метилксантини, які здійснюють позитивний вплив на функціонування мозку. У поєднанні з зеленим чаєм він гарантовано підбадьорить сильніше за каву. Краще вживати шоколад, в якому вміст какао перевищує 75%.

4(5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукт четвертий: зелень. Вона багата залізом, кальцієм, цинком, фолієвою кислотою, магнієм, вітамінами А, С, Е і К – цей набір забезпечує пролонговане відчуття бадьорості.

4(6)

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукт п’ятий: буряк. Цей овоч містить бетаїн, який прискорює приплив крові до мозку, що стимулює розумову активність, покращує настрій і здатність до концентрації.

4(7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукт шостий: вода. Її недолік в організмі незмінно веде до втоми та сонливості.

Джерело: Наша Мама

Добавить комментарий